Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Silinen tik tok hesabını kurtarma ve geri alma işlemlerinizin nasıl sağlanacağına beraber göz gezdireceğiz.

Sosyal medya hesaplarının kullanımından sıkıldığımız zamanlarda hemen silme yöntemine başvurmaktayız. Bunu tik tok uygulamasında da sağlayabilirsiniz. Uygulamanızı sıkıldığınızdan dolayı silmek istediğinizde hemen silmesini sağlayabiliyorsunuz. Lakin silme işlemleri sonrasında pişman olup tekrar açmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla hazırlamış olduğumuz yazımızda Silinen tik tok hesabını kurtarma ve geri alma ayarlarını hangi alandan işleme koyacağınıza beraber göz gezdireceğiz.

Silinmiş olan bir hesabın geri getirme yollarını daha öncesinde instagram, facebook gibi uygulamalarınız için ele almıştık. Bu yazımızda ise son dönemlerin en gözde uygulamalarından birisi olan tik tok uygulaması için ele alacağız. Vereceğimiz bilgiler ışığında hesabınızın tekrar nasıl geri alınacağını bildireceğiz.

Silinen tik tok hesabını kurtarma ve geri alma

Silinen tik tok hesabını kurtarma

Silinen tik tok hesabını kurtarma aşamaları ne yazık ki bulunmamaktadır. Yani bunun için normalde bilgi sahibi olmanız yeterlidir. Tik tok uygulamasını silme işlemini yaptığınızda hemen silinme işlemleri alınmıyor. 30 gün sonunda silinmesi gerçekleştiriliyor. Silinme adımları 30 gün sürdüğünden ötürü bu süre içerisinde pişman olup tekrar açmak isterseniz hesabınızın tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise tik tok uygulamasını açıp normal her zaman ki gibi hesabınıza giriş sağlamak olacaktır. Hesabınıza girişinizi yapmanızla birlikte ‘’Etkinleştir’’ derseniz eğer hesabınızı kurtarmış olacaksınız.

Ama siz 30 Gün geçtikten sonra hesabı geri almak istediyseniz bu durumda hesabın geri alınamayacağını bildirmekte yarar var. Lakin bu işlemi siz yapmadınız ve farklı birisi hesabınızı alarak silme işlemlerini sağladıysa buna itiraz hakkını elbette bulunmaktadır. Böyle bir durumda nasıl bir yol izleyeceğinizi de adım adım işleme koyacağız.

Silinen tik tok hesabını geri alma

Silinen tik tok hesabını kurtarma ve geri alma

Silinen tik tok hesabını geri alma ayarlarını işleme koyabilmeniz için öncelikle hesabınızla alakalı olarak tik tok yöneticileri ile iletişime geçmeniz gereklidir. Kesin geri alırsınız diyemiyoruz çünkü bu durum tamamen tik tok yetkililerine kalan bir durumdur.

Haliyle itiraz işlemleriniz için https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en form üzerinden gerekli olan bilgilendirmeyi tik tok yetkililerine bildirebilirsiniz. Yetkililer tarafından ilgili kontroller gerçekleştirerek burada vermiş olduğunuz iletişim mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Tik tok hakkında farklı merak ettiğiniz hususular var ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikTik tok silinen videoları geri getirme ve getiremiyorum
Sonraki İçerikThief sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here