Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok mavi tik alma ve başvurusu yapma işlemlerini hangi alandan devreye alacağınıza değineceğiz.

Sadece tik tok için geçerli olmayan bu durum diğer tüm sosyal medya hesaplarında da bulunmamaktadır. Mavi tik alınabilmesi ve başvurunun nereden sağlanacağı herkes tarafından merak edilen bir durumdur. Tik tok mavi tik alma aşamalarını merak ediyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Kullanıcı isminizin yanında ‘’Mavi tik’’ işareti gelir ise sizin hesabınızın Tik tok yetkilileri tarafından doğrulandığını söyleyebiliriz. Sadece tik tok için değil diğer sosyal medya hesaplarında da bu durum sorunsuz şekilde uygulamaya alınmış durumdayken öyle herkese de bu rozetin verilmediğini bilmeniz gerekiyor.

Tik tok mavi tik alma ve başvurusu yapma

Tik tok mavi tik alma

Tik tok mavi tik alma yöntemlerinin neler olduğunu kaleme alırken kimlere verildiği konusunda da sizi bilgilendireceğiz. Diyelim ki bir ünlüsünüz ve mavi tikiniz yok bu durumda farklı birisi sizin adınıza hesap açarak insanları kandırabileceğinden ötürü mavi tik oldukça önemlidir.

Ki zaten tik işareti sadece ünlüler ve takipçisi fazla olan kişilere verilmektedir. Tik tok uygulamasında mavi tik alınabilmesi için hesabınızda takipçi kitlenizin 60.000 ya da 100.000 bin civarında olması gereklidir.

Benim o civarlarda ancak mavi tikim yok diyorsanız pes etmeden videolarınızın çekimlerine devam etmelisiniz. Çünkü tik tok bu sizin çalışma azminizi, videolarınızdaki kaliteyi ve hızla yükselişinizi fark ederek sizin yakın zaman içerisinde ise ödüllendirecektir.

Tik tok mavi tik başvurusu yapma

Tik tok mavi tik alma ve başvurusu yapma

Tik tok mavi tik başvurusu yapma işlemleri için diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi bir alan mevcut değildir. Yani kendi içerisinde bir yer olmadığından ötürü direk oradan form doldurup gönderimini sağlayamıyorsunuz.

Tik tok yöneticileri ile iletişime geçerek işlemleri sağlayabilmeniz mümkündür. Mavi tik başvurusu yapabilmeniz için https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en link üzerinden talebinizi bildirebilirsiniz. İlgili kontroller tik tok yöneticileri tarafından sağlanacak ve sizlere geri dönüş verdiğimiz mail adresi üzerinden yapılacaktır.

Tik tok hakkında sormak ya da takıldığını farklı hususlar var ise eğer bize bunu yorum alanından dile getirmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz