Telefonumun kamera sesini kapatamıyorum çıkan sesten dolayı rahat resim çekemiyorsanız bu duruma son vermenin vakti gelmiş demektir.

Her geçen gün çıkan yeni model telefonların en iyisini almak için çaba içerisine girmekteyiz. Bunun sebebi gelişen teknoloji ile birlikte çıkan telefonların içerisindeki özelliklerinde haliyle değişmesinden kaynaklanmaktadır. Daha iyi çeken ya da daha özellikli telefonu alma isteği ister istemez her kullanıcı da bulunmaktadır. Çünkü gittiğimiz güzel yerleri ya da yakaladığımız güzel anıları anında fotoğraf karesine alırız. Bu sebepten ötürü kamera özellikleri de telefon alırken oldukça önem arz etmektedir. Ya da arkadaşımızın anormal bir hareketini çekmek için telefonumuzu hemen cebimizden çıkarırız. Fakat eğer telefonun kamera sesi açıksa o fotoğraf karesi fark edilir ve arkadaşınız tarafından silinmektedir. Ya da oturduğunuz bir ortamda bir fotoğraf çekmek için telefonu cebinizden çıkardığınız da gelen ses herşeyi alt üst edebilmektedir. Hele bir de buna flaş eklenmişse halinizi şuan düşünemiyorum bile. İşte bu ve benzeri durumlar bazen bizim de başımıza gelmektedir. Biz de sizi düşünerek yaşanan bu aksaklıkla alakalı ilgili inceleme adımlarını sağlamış bulunuyoruz. Şimdi gelin bir bakalım problemimizi nasıl giderebiliriz diye.

Telefonumun kamera sesini kapatamıyorum

Telefonun flaşını kapatmak istiyorum, telefonumun kamerasından ses çıkmasın, telefonumun kamerasında gelen sesin gelmesini istemiyorum, kameradan ses gelmesin, kameradan ses çıkmasın şeklinde gelen isteklerin artık bir çözüm bulabilmesi için girdiğimiz ve yaptığımız araştırmaları sizlerin huzuruna sunmanın zamanı geldi.

Telefon kamera sesi kapanmıyor

Girdiğiniz bir ortamda rahatça ve özgürce resim çekmek sizin en doğal hakkınızdır. Cihazdan çıkan en ufak ses dikkatleri üzerinize çekeceğini düşünerek çekemediğiniz fotoğraf kareleri ileri de üzülmenize sebep olmasın. Çünkü artık nerede olursanız olun gönül rahatlığı ile resimlerinizi kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde çekebilirsiniz.

Telefonumun kamera sesini kapatamıyorum, kamera sesini kapatamıyorum, kamera sesi kapanmıyor, telefon kamera sesi kapanmıyor, telefon kamera sesini kapatma, flaş sesini kapatamıyorum

Evet arkadaşlar telefon kamera sesini sessize alabilmeniz için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Resim çekmeden önce telefonun ana sayfasını aşağıya doğru çekip ”Sessiz” moda aldıktan sonra cihaz da hiç bir şekilde ses çıkmayacaktır. Sessize alma işlemleri sonrasında kamera da da en ufak bir ses yer almayacaktır.

Ya da kamera içerisinde var olan ayarlar alanından ses kapatma ikonuna gelerek işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bu saye de Telefonumun kamera sesini kapatamıyorum problemi tarih olmuş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz