Telefonumda silinen fotoğrafları geri getirme işlemlerinin nasıl yapılacağını merak edenler için ilgili araştırmalarımızı sağladık. Resimlerin geri yüklenmesi için detaylar haberimizde.

Telefonu ilk aldığımız anda ilk olarak kamera özelliğine bakarız. Hangi telefon daha iyi kameraya sahip bunu öğrendikten sonra gidip telefonumuzu alırız. Çünkü sosyal medya alanları üzerinde yapılan fotoğraf ve video paylaşımlarının artışı her geçen gün daha da artmaktadır. Günlük yaşantımız da her güzel anı hemen çekiyoruz. Bunu ister telefonumuzun galeri alanında saklıyor dilersek instagram, facebook, twitter, whatsapp hesaplarında paylaşıyoruz. Hal böyle olunca da resimler ve çektiğimiz videolar oldukça önem arz etmektedir. Resmi o an çekip telefonumuzda sakladığımız anlarda olmaktadır. Ancak bazen resmi istemeden ya da isteyerek sildiğimiz anlar olmaktadır. Bu anlar sonrasında pişman olup keşke silinmemiş olsaydı ne olurdu diyebilirsiniz. Üzüntünüzün giderilebilmesi için silinen resmin geri yüklemesini yapabilir miyiz? Diye gerekli araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde bu durumunda çözümü gelecektir.

Telefonumda silinen fotoğrafları geri getirme

Telefonumda resmi yanlışlıkla sildim geri yükleyebilir miyim?, telefonda silinen bir fotoğrafın geri yüklenmesi mümkünmü?, telefondan resmi yanlışlıkla sildim, telefonumdaki fotoğrafı geri getirmek istiyorum. Bu ve benzeri aramaları GOOGLE arama satırında arattığınız andan itibaren şayet yazımıza erişim sağlarsanız bu durumda çözüm buldunuz demektir. Şimdi bu işlemlerin nasıl yapılacağını kaleme aldığımız yazımızı inceleyelim.

Telefonumdaki resimleri geri getirme

Telefonda bilerek ya da istemeyerek sevdiğiniz bir resmi sildiyseniz ve Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız üzülmeyin. Telefonumuza Play store uygulaması üzerinden indireceğimiz bir uygulama sonrasında bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Telefonumda silinen fotoğrafları geri getirme,fotoğrafları geri getirme, resmi geri yükle, telefonda silinen fotoğrafları geri getirme, telefonumdaki resimler silindi, telefonumdaki resimleri geri getirme

  • İşlem için ilk olarak play store uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında uygulamanın arama alanına ”Restore ımage (Super Easy) uygulamasını telefonumuza indiriyoruz.
  • Uygulamayı telefonumuza indirdikten sonra Restore ımage cihazını açalım.
  • Devamında taramayı başlat diyerek tarama başlanacaktır. Daha sonra ise tüm resimlerin geldiğini göreceksiniz.
  • Gelen resimler içerisinde geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçelim.
  • Silinen fotoğraflarınızı seçtikten sonra telefonun galeri alanına resimleriniz gelecektir.
  • Bazı kişiler telefonları geri yüklenen resimlerin eski kalite de olmadığını beyan edecektir.
  • Lakin geri geldiğine sevinmeli ve bu tarz sorunları kafaya takmamalısınız.

Telefonumda silinen fotoğrafları geri getirme çözümü için hazırlanan yazımız umarım sizler için faydalı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz