Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle silinen rehberin nasıl geri yükleneceğinin ilgili araştırmalarını sizler için yapmış bulunuyoruz.

Samsung Galaxy, LG, HTC, Asus Zenfone ,Sony Xperia, Casper, Vestel Venus gibi android işletim sistemli telefonlarda bazen sıfırlama işlemi sağlayabiliyoruz. Her zaman söylediğimiz üzere sıfırlama yapmadan önce muhakkak yedekleme yapmanız gerekli. Yoksa cihaz içerisinde var olan tüm veriler silinecektir. Bazen de fotoğraflar ve videoların USB kablosuyla bilgisayarımıza yükledikten sonra sıfırlama yaparken rehberimiz gitmektedir. Rehber gittikten sonra oldukça üzülebilirsiniz. Çünkü eğer uzun yıllardır telefon rehberine kaydettiğiniz kişiler gidince bu üzüntüye uğramanız mümkündür. Sevdiğimiz insanların rehberde yer aldığı bir dönem içerisinde kişi isimlerin ve numaralarının silinmesi sizleri mağdur edecektir. Yalnız sıfırlama sonrasında veya yaşanan farklı bir sebepten ötürü rehberiniz gittiyse strese girmenize gerek bulunmamaktadır. Telefonumuzun içerisinde var olan Play store uygulaması için eğer yeni bir hesap açmadan doğrudan hesap ekle alanından google hesabınızı dahil ettiyseniz rehber geri gelecektir. Nasıl mı? Çözümün cevabı için yaptığımız araştırmaların detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır.

Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle

Telefon rehberimi nasıl geri getirebilirim, telefon rehberim gitti geri yüklemek istiyorum, telefon rehberim gitti, telefon rehberim kayboldu, telefon rehberim silindi, telefon rehberimi geri getirmek için ne yapmalıyım?  Bu soruları sorarken yukarıda bahsettiğimiz şekilde google hesabınızı Play store endekslediyseniz gerisi kolaydır. Şimdi çözüm adımları için yapılması gereken işlemleri anlatalım.

telefon rehberim gitti

Telefon rehberinin geri getirilebilmesi için ilk olarak ”GMAİL” hesabımızın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra sol tarafta yer alan ”GMAİL” üzerine tıklıyoruz. Gelecek olan ekran bilgilendirmesinde yer alan ”Rehber” kısmına giriş sağlıyoruz.

Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle, rehberim gitti, rehberimi geri yükle, rehberi yükle, rehberim silindi, silinen rehber nasıl geri yüklenir

  • Yapılan işlem ayarları sonrasında karşınıza ”Tüm kişiler” adı altında bir ekran gelecektir. Gelen bu ekran içerisinde yer alan seçenekler içerisinde ”Daha fazla” ikonuna tıklıyoruz. Ardından altında açılan yerden ”Kişileri geri yükle” butonuna tıklıyoruz.
  • Bu alana giriş yaptığımız andan itibaren gelen ekranın üst tarafında bulunan ”Diğer” ikonuna tıklıyoruz.
  • Diğer alanına giriş yaptıktan sonra gelen seçenekler içerisinde ”Kişileri geri yükle” ikonuna tıklıyoruz.
  • Son olarak gelen ekranda rehber ne zaman silindiyse ve hangi gün için geri yüklemesini istiyorsanız günü seçerek geri yükle ikonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Yapılan işlemlerimiz sonrasında rehberiniz artık telefonunuza geri yüklenecektir.

Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle işlemler için ayarlarımızı gerçekleştirdik. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum kısmından bizimle paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle, rehberim gitti, rehberimi geri yükle, rehberi yükle, rehberim silindi, silinen rehber nasıl geri yüklenir Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle, rehberim gitti, rehberimi geri yükle, rehberi yükle, rehberim silindi, silinen rehber nasıl geri yüklenir Telefon rehberim gitti rehberimi geri yükle, rehberim gitti, rehberimi geri yükle, rehberi yükle, rehberim silindi, silinen rehber nasıl geri yüklenir

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz