Swarm nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor uygulama hakkında merak edilen ne varsa hepsini kaleme aldık. Böylelikle sizde swarm ile ilgili her şeyi öğrenmiş olacaksınız.

Telefonlarımızın teknolojiye ayak uydurmasıyla birlikte artık yeni uygulamalarda baş göstermeye başlamıştır. Son dönemlerin en gözde uygulamalarından birisi olan Swarm herkes tarafından merak edilen bir özellik haline gelmiştir. Uygulama içerisinde var olan Check-in yöntemi ile bir mekana gittiğinizde orada sizin de var olduğunu gösterebiliyorsunuz. Ya da hangi mekana gideceğinize karar vermediyseniz anında uygulama içerisinde yapılan bir yer bildirimi sonrasında mekanı kontrol edebiliyorsunuz. Mekanda kaç kişinin var olduğunu indirilen bu uygulama sayesinde görebilmeniz gayet mümkündür. Uygulamayı Play store ya da Apple store alanına giriş gerçekleştirerek ara ikonundan aramasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelen ilk uygulamayı telefonunuza indirmeniz halinde telefona otomatik olarak inecek ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Swarm nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor

Swarm uygulamasını hakkında bilinmeyenleri hepsini kapsamlıca ele alacağız. Böylelikle uygulama ile alakalı olarak her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Platform içerisinde Check-in bildirisi yapmanız halinde mekanda nerede olduğunuz belirtmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra o mekanda var olan kişileri ekleyip mesajlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

Swarm nasıl kullanılır

Swarm uygulamasının nasıl kullanıldığını merak eden bir çok kitle bulunmaktadır. Bu kitlenin hesap içerisinde nasıl check-in yapacağını kapsamlıca konu alacağız. Böylelikle siz de gittiğiniz bir mekanda yerinizi insanlara bildirebilirsiniz. Yapacağınız yer bildirimi sonrasında sizi mekanda görüp beğenen kişiler arkadaş olarak ekleyebilir yada size mesaj gönderiminde bulunabilir.

Swarm nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor, swarm nedir, swar nasıl kullanılır, swarm ne işe yarıyor, swarm nasıl bir uygulama, swarm hakkında bilinmeyenler

  • İlk olarak hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında hesabın sağ üst alanında bulunan ”Check-in yap”
  • Check-in yap
  • Simgesini görmelisiniz. Bu simgeye tıklamanız durumunda karşımıza gelen ekran da ”Bir yer seç” alanına dokunalım.
  • Burada bulunduğunuz yerin bilgileri gelecektir. Eğer başka bir yer seçmek isterseniz farklı yerleri arama alanına yazabilirsiniz.
  • Ayarları sağladıktan sonra ”Check-in yap” demeniz halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır. Böylelikle siz de artık bulunduğunuz mekana yer bildirimi sağlayabilirsiniz.

Swarm nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor sorusunun yanıtı yukarıda bahsedilen şekilde ilerlemesi gerçekleştirilmiştir. Sizin aklınızda farklı sorunlar var ise yorum alanında bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz