Swarm mesajlarını silemiyorum mesajlar silinmiyor ise uygulayacağınız yöntem adımlarını araştırdık. Mesajların kaldırılabilmesi için hazırlanan makalemiz sorunu giderecektir.

Play store ve Apple store üzerinden telefonlarımıza indirmiş olduğumuz uygulamalardan birisi swarm hesabında mesajların silinmesini anlatacağız. Check-in özelliğini ilk bu uygulama aracılığıyla öğrenen bir çok kitle bulunmaktadır. Uygulama kısa süre içerisinde inanılmaz bir kullanıcıya ulaştı. Herkesin uygulamayı indirerek yapmış oldukları yer paylaşımı sayesinde daha mekana gitmeden kimin olduğunu görebiliyorsunuz. Zaman içerisinde artık insanlar mekanlarda yerinden kalkmadan birbiriyle tanışma fırsatı dahi bulmuştur. Swarm uygulaması içerisinde atılan mesajların silinmemesi ise ilişki içerisinde olan kişileri sıkıntıya sokmaya başlamıştır. Mesajların silinmesi ve kaldırılabilmesi için izleyeceğimiz yöntem sonrasında artık sizler de swarm uygulamasında mesajların silinmesini yapabilirsiniz. Konu oldukça önem arz ettiğinden ötürü izleyeceğimiz yöntem adımları da iki çeşit olarak derlenmiştir. Her iki yöntem ile birlikte artık sizler de hesabınız içerisinden arkadaşlarınıza, tanımadığınız kişilere gönderilen mesajların silinmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Swarm mesajlarını silemiyorum mesajlar silinmiyor

Swarm mesajları silinmiyor, swarm hesabımda attığım mesajı silemiyorum, swarmda atılan mesajı nasıl kaldırabilirim, swarm mesaj kaldırmak istiyorum, swarm mesajlar yok olmuyor neden? 2018 yılına girdiğimiz süre içerisinde swarmda yine mesajların silinmeme sorunu ortadadır. Biz de bu yazımızda kişilerin mesaj yazma özgürlüğünün elinden alınmaması adına anlatacağımız yöntemler ortadan kalkacaktır.

Swarm mesaj silme 2018

Swarm hesabınızda arkadaş olarak eklediğiniz kişilere gönderilen mesajların kısa zaman sonra silinmediğini gördüğünüz de şaşırıp kalarak stres yaşadığınızı biliyoruz. Bu haberimiz de ise bu durumun ortadan kalkmasını gerçekleştireceğiz. Aşağıdaki 2 ayrı yöntemi uygulamanız halinde problem çözülmüş olacaktır.

Swarm mesajlarını silemiyorum mesajlar silinmiyor, swarm mesajlar silinmiyor, swarm mesaj silme, swarm mesaj silme 2018, swarm bildirim silme, swarm mesajları kaldırma

Swarm mesaj silme 1. yöntem;

  • Swarm hesabında mesajın silinebilmesi için ilk olarak mesajı silmek istediğiniz kişinin profiline gelelim.
  • Profile geldikten sonra sağ üst kısımda yer almakta olan arkadaş ekle veya kaldır alanı üzerinden kaldır butonuna tıklıyoruz.
  • Arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarmanız durumunda ona gönderilen mesajlarda otomatik olarak silinmiş olacaktır.

Swarm mesaj silme 2.yöntem;

  • Yukarıda bahsedilen işlem ayarları sonrasında mesaj silinmemesini gördüyseniz sorun yok.
  • Swarm mesajları kendi bünyesinde 7 gün saklamaktadır.
  • 7 gün sonrasında mesajlar otomatik olarak kaldırılmaktadır.
  • Ama siz eğer bu geçen süreyi beklemek istemiyorsanız bu durumda yapacağınız işlem telefondan tarih ve zamanı 7 gün ileriye atmak olacaktır.
  • Böylelikle mesajlar artık gözükmeyecek ve silinmiş olacaktır.

Swarm mesajlarını silemiyorum mesajlar silinmiyor çözümü için lazım olan bilgilendirmelere değinmiş bulunuyoruz.

Önceki İçerikSwarmda telefon numarasını gizleyemiyorum
Sonraki İçerikSwarm nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz