Swarm son olarak görünülen yeri gizleyemiyorum diye sitemde bulunan kitlenin artışı olduğu için konunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Sizlerden gelen istekler sonrasında yazılarımızı hızlıca hazırlamak bizim en doğal görevimizdir. Akıllı telefonların artışı ile birlikte uygulamalarında hızla arttığı gözlemlenmektedir. Swarm uygulamasının gelişi ile birlikte mekanların da bilinirliği artmıştır. En çok iş yerlerine yarayan bu uygulamanın nasıl kullanım sağlandığını, ne işe yaradığını bir önceki makalemiz de sizlere kapsamlı olacak şekilde sunmuştuk. Bu haberimiz de ise swarm hesabı üzerinde son olarak görünülen yerin gizlemesini isteyen kitlenin olduğunu hissettik. Konunun araştırmasını sizler için sağladık. Yaptığımız araştırma neticesinde son olarak görünülen yerin gizlenip ya da kaldırılıp kaldırılmadığını araştırdık. Araştırmalarımız sonrasında edindiğimiz bilgileri sizler için yazımıza aktarmış bulunuyoruz. Hadi gelin bakalım swarm uygulaması üzerinde son görünülen yerin gizlenip gizlenmediği ilişkin işlem var mı yok mu bunu bulmaya.

Swarm son olarak görünülen yeri gizleyemiyorum

Swarm son olarak görünen yer gizlenmiyor, swarm son görünen yeri kaldırabilir miyim?, swarm son olarak görünülen yeri kaldırmak istiyorum, swarm son görünülen yeri iptal etmek istiyorum. Yeni bir uygulama olarak herkes tarafından kısa süre içerisinde tüm telefonlarda yerini alan uygulamalardan birisi swarm’da son görünen yeri kapatma işlemlerini sizin için derlemiş bulunuyoruz.

Swarm son görünen yeri kapatma

Swarm hesabı içerisinde son görünülen yerin gizlenme işlemleri için maalesef yapılamamaktadır. Uygulama ilerleyen dönemlerde son görülen yerin gizlenmesi ya da kapatılmasına ilişkin bir yenilik getirir mi? Bu sorunun cevabını şuan için vermek mümkün değildir.

Swarm son olarak görünülen yeri gizleyemiyorum, son görünülen yeri kapatma, son görünülen yeri gizleme, swarm son görünen yeri kapatma, swarm son görünen yeri gizleme, swarm son görünülen yeri kapatma

Lakin uygulamayı telefonlara yükleyen kullanıcı kitle sayısının her geçen gün artış gösterdiği aşikardır. Böyle durumlarda kullanıcıların isteklerine uygulama yetkilileri anında cevap vermektedir. Bu cevabı getireceği güncelleme ile birlikte uygulama içerisine yaparak gerçekleştirmektedir.

Yeniliğin gelişi ile birlikte son görülen yer gizlenmesi sağlanırsa durumu sizlerle anında paylaşım sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu işlem netice kazandıktan sonra gizleme adımlarını tek tek çözüme kavuşturacağız.

Şimdilik böyle bir durumun olmadığını ne yazık ki sizlerle paylaşmak durumundayız. Swarm son olarak görünülen yeri gizleyemiyorum sorusunun cevabını böylelikle yanıtlamış olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz