Swarm bildirimleri engelleyemiyorum filtreleyemiyorum gelen bildirimlerden sıkıldıysanız ve bunun önüne geçmek istiyorsanız yapılması gerekenler yazımızda.

Teknolojinin her geçen gün geliştiği bir zaman da uygulamaların da çeşitliliği artmış durumdadır. Facebook, instagram, twitter, whatsapp ve bunların yanına ek olarak swarm uygulaması da son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisidir. Tüm uygulamalar dan gelen bildirimler belli bir süre sonrasında sizi sıkıntıya sokmaktadır. İnstagram, facebook, twitter gibi uygulamalardan bizlere atılan mesaj ve içeriklerin nasıl kapatılacağı herkes tarafından bilinmektedir. Fakat swarm uygulaması öyle değil. Swarmda arkadaş olduğunu bir kişi check-in yapması halinde anında sizin telefonunuzun an ekranına o bildirim gelmektedir. Swarm kullanıcıları sırf bundan ötürü uygulamayı telefonlarından kaldırıp daha da kullanmamaktadır. Herkes tarafından beğenilen ve hızlı bir şekilde tüm telefonlarda yer alan bu uygulama yaşanan bu sorunun da önüne geçmiş durumdadır. Bu ve benzeri bildirimlerin gelmemesini isteyen kişilerin uygulama içersin de yapacağı işlemleri kapsamlıca konu alacağız. Beraber yapacağımız işlem ayarları sonrasında artık gelen bildirimleri engelleyerek filtreleme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Swarm bildirimleri engelleyemiyorum filtreleyemiyorum

Swarm gelen bildirimleri engellemek istiyorum, swarmda bildirimler nereden engellenir, swarm bildirimleri filtrelemek istiyorum, swarm sürekli bildirim geliyor, swarm sürekli gelen bildirimlerin artık gelmesini istemiyorum, swarm bildirimleri gözükmesin istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. İlk olarak bildirim ayarlarının uygulama içerisinde nereden yapılacağını konu alarak filtreleme işlemlerini de konu aldığımız yazımız da çözüme kavuşturabilirsiniz.

swarm bildirimleri engelleme

Swarm yeni bir uygulama oluşundan ötürü bir çok kullanıcı kitlesi uygulamaya dair bir çok bilgilendirmeye sahip değiller. Biz de bu bilgilendirmelerin sorunsuz bir şekilde ele alınabilmesi için gerekli araştırmaları sizler için konu almış bulunuyoruz. Swarm üzerinden telefonlarımıza gelen bildirimler hayli can sıktığı için bunun önüne geçilebilmesi adına konuyu araştırdık. Araştırmalarımız neticesinde konuyla alakalı olarak uygulama içerisinde bildirimlerin engelleme işlemlerini kendiniz de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Swarm bildirimleri engelleyemiyorum filtreleyemiyorum, swarm bildirimleri engelleme, swarm bildirimleri filtreleme, swarm bildirimler gözükmesin, swarm bildirimler gözükmüyor, swarm bildirim engellenmiyor

  • Bildirim ayarlarıyla alakalı düzenlemelerin sağlanabilmesi için ilk olarak swarm hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş sağladıktan sonra Seçenekler kısmına giriş yapıyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan ekranda bulunan ”Ayarlar” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Beraberinde ”Bildirim ayarları” adı altında bir kısım belirecektir.
  • Bildirim ayarlarına giriş gerçekleştiriyoruz. Bu alanda bulunan ”Sosyal ve Yakında olup” yazısının içerisindeki seçeneklerle ilgili siz kendinize uyumlu olacak şekilde bildirim ayarlarını kapatıp açabilirsiniz.
  • Her türlü konuda bildirim gelindiğinden ötürü burada tüm bildirim seçenekleri sizler için belirlenmiştir. Onlar içerisinde hangilerinin gelmesini istiyorsanız kendinize bağlı olacak şekilde değişikliğe gidebilirsiniz.
  • Şayet bildirim ayarlarını yapmanıza rağmen hala daha sorun devam ederse uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonu kapatıp açarak işlemi tekrarlayın.

Swarm bildirimleri engelleyemiyorum filtreleyemiyorum için izlenen çözüm yoluyla birlikte problem tarih olmuş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz