Swarm arkadaş ekleyemiyorum istek gönderemiyorum hatanın temelinde yatan nedenleri ve çözüm işlemlerini sizler için neticeye kavuşturacağız.

Sosyal medya hesaplarının kısa süre içerisinde yaygın hale gelmesinin sebebi kullanıcı kitlesinin bir çok zamanını bu platformlarda geçirmesinden kaynaklıdır. Arkadaşlarımızın telefonlarına indirdikleri uygulamaları merak ederek biz de telefonlarımıza aynı uygulamaları indiriyoruz. Daha sonrasında birbirimizi bu uygulama içerisinde hemen ekleme yapıyoruz. Günlük hayatımızdaki arkadaşlarımızın yanı sıra tanımadığımız ama tanışmak istediğimiz kişileri de bu alandan eklemesini gerçekleştirmekteyiz. Swarm hesabı içerisinde ise bu durum diğer platformlara göre biraz daha farklıdır. Kişiler birbirlerini gittikleri mekanlar da gördükten sonra o kişinin o mekanda check-in yapıp yapmadığına bakmaktadır. Check-in yapmışsa o kişiye arkadaşlık isteği göndererek karşı taraftan isteğin yanıtlanmasını beklemektedir. Şayet arkadaşlık isteği yanıtlanırsa sohbet başlar. Bunu yaparken bazı swarm kullanıcıları arkadaşlık isteği gönderimleri sırasında problemlerle karşılaştığını dile getirmektedirler. Yaşanan bu problemlerden ötürü de oldukça sıkıntı yaşanmaktadır. Eğer siz bir günde olduğundan fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderdiyseniz geçici süreli olarak engel almış olabilirsiniz. Engelin geçmesi için biraz zaman geçmesi gereklidir. Haricinde böyle bir durum olmamasına rağmen istek gönderilmiyorsa bu durumda aşağıdaki işlemleri yapmanız gereklidir.

Swarm arkadaş ekleyemiyorum istek gönderemiyorum

Swarm arkadaş eklenmiyor, swarm istek neden gitmiyor, swarm arkadaşlık isteğini gitmiyor, swarm arkadaşımı ekleyemiyorum, swarm arkadaşlık isteği gönderiyorum ancak gönderilmiyor, swarm arkadaş ekleme çalışmıyor. Benzeri şikayetlerin artış göstermiş olduğu platformda çözüm yolları için incelemelerimizi tamamladık beraber gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında sorun ortadan kalkmış ve çözüm ardından gelmiş olacaktır.

swarm istek gönderilmiyor

Swarm hesabı üzerinde arkadaşlık isteğinin gitmemesiyle alakalı sorunlar her geçen gün artmaktadır. İlk olarak uygulama içerisinde arkadaşımızı nasıl ekleyeceğimizi anlatacağız. Hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ”Profil” ikonuna tıklıyoruz. Gelecek olan ekranda yer alan profil resminizin sağında bulunan surat işaretli + işaretine tıklıyoruz. Arkadaşlarını bul yazısına tıkladığınızda diler diğer uygulamalarda ki arkadaşlarınızı ekleyebilir ya da arkadaşımızın ismini arama çubuğuna yazarak bulmasını sağlayabiliriz. Bunu yapıp isteği göndermemize rağmen gitmiyorsa bu durumda aşağıdaki adımları gerçekleştirelim.

Swarm arkadaş ekleyemiyorum istek gönderemiyorum, swarm arkadaş eklenmiyor, swarm istek gönderemiyorum, swarm istek gönderilmiyor, swarm arkadaşlık isteği gitmiyor, swarm arkadaş ekleme

  • Uygulamayı telefondan kaldırıp tekrar yükleyelim.
  • Telefonu kapatıp yeniden açalım.
  • Beraberinde internet bağlantısını kontrol edelim.
  • Sorun yapılan işlemler sonrasında çözüme kavuşmuş olacaktır.

Swarm arkadaş ekleyemiyorum istek gönderemiyorum hala daha sorun varsa yorum alanında karşılaştığınız hatayı bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz