Swarm başkasının beni check in yapmasını istemiyorum arkadaşlarım tarafından yapmış oldukları check-in etiketlenmek istemiyorum diyorsanız bilgiler haberimizde.

Swarm hesabının gelişi ile birlikte artık mekanların yerleri önem arz etmeye başlamıştır. Arkadaşlarınızla bir ortama gideceğiniz takdirde ilk olarak o mekanın sessizliğine ya da kalabalığına önem veririz. Eskiden mekana girip sonrasında çıkarken artık mekana gitmeden o mekanın yoğunluğunu ve sessizliği anlayabiliyorsunuz. Yapılan check-in yöntemiyle birlikte  o yer de bulunan kişilerin yaptıkları check-inlerle birlikte kaç kişinin orada olduğu hissiyatını alabilir ve buna göre mekana gidiş sağlayabilirsiniz. Tabi arkadaşlarınızla gittiğiniz de sizin orada olduğunuz görmesini istemediğiniz kişilerde olabilir. Bu sebepten ötürü siz hiç check-in yapmayabilirsiniz. Ancak yanınızda bulunan arkadaşınız sizi yaptığı bir check-ine eklemesi o an ortamda can sıkıntısına sebebiyet verebilir. Çünkü ona neden beni ekliyorsun beni etiketlemeni istemiyorum demeniz arkadaşınızın kalbini kıracaktır. Buna gerek kalmadan uygulama içerisinde başkasının sizi check in yapmasını engelleyebilirsiniz. Yapacağınız bu işlem sonrasında arkadaşınız sizi etiketlemek isterse sorun yaşayacaktır. Siz de ben de bilmiyorum diyerek geçiştirebilirsiniz. Hem o kırılmamış olacak hem de ortamda gerilme olmayacaktır. Şimdi bu işlemlerin nereden yapılacağını kontrol edelim.

Swarm başkasının beni check in yapmasını istemiyorum

Swarm arkadaşımın beni check inine eklemesini istemiyorum, swarm başkası beni etiketlemesin, swarmda başkası beni check inine ekliyor, swarm hesabı üzerinden başka birinin sizi check in yaptığı sırada etiketlemesini istemiyorsanız bu durumda haberimizdeki işlemleri gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Kaleme alınan bu yazımızla birlikte artık başka biri yapacağı check inde sizi etiketlemek istese de bu işlemde başarı gösteremeyecektir. Nasıl mı? Aşağıdaki şekilde göreceksiniz.

swarm etiketlenmek istemiyorum

Başka biri tarafından yapılan check in ile birlikte o mekanda sizinle oturduğu anlam ifade etmektedir. İşte böyle bir anlamda sizin o mekanda olduğunuzun bilinmemesi adına check in yapan kişiye bunu demektense kendi hesabınız üzerinden bu engellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını da sizlere maddeler halinde anlatacağız.

Swarm başkasının beni check in yapmasını istemiyorum, swarmda etiket kaldırma, swarm etiketlenmek istemiyorum, swarm başkası beni etiketlemesin, swarm başkasının etiketinden çıkma, swarm checkinden çıkma

  • Öncelikle telefonumuzdan swarm uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde ekran bulunan ”Seçenekler” kısmına giriş sağlıyoruz.
  • Seçenekler alanında yer alan ”Ayarlar” bölümüne girelim.
  • Bunun beraberinde ”Gizlilik”alanına giriyoruz.
  • Gelen ekranda yer alan ”Arkadaşlarımın beni check-in yapmasına izin ver” ikonundaki tiki kaldırın.

Her şey buraya kadar. Artık check inine sizi etiketlemek isteyen kişi istediği kadar işlem sağlasın sizin etiketleme işlemini gerçekleştiremez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz