Snapchat videomu hızlandırmak ya da yavaşlatamıyorum uygulamaya gelen yeni filtrelerin kendi hesabınızdan kullanamıyorsanız üzüntüye girmenize gerek yok.

Hikaye özelliğiyle birlikte gençlerin gönlünde taht kurmayı başaran snapchat uygulamasında her geçen gün farklı yenilikler gelmektedir. Kitlenin her geçen gün artması ve uygulamayı kullanan kullanıcıların özelliklerden memnun kalması sonrasında Facebook snapchat’i satın almayı istedi. Fakat satın alma işlemleri olumsuz olunca bütün platformlarda hikaye özellikleri ard arda gelmiş durumda. Ama yine de ne olursa olsun kitlesini kaybetmeyen snapchat hesabında yeniliklerde ard arda gelmiş durumdadır. Hikaye alanında yapılan paylaşımlarınız da video çekmeniz halinde hızlandırma ve yavaşlatma sağlayabiliyorsunuz. Bu işlemin nasıl yapıldığını kullanım şekillerini bilmeyen kitle sayısı ise oldukça fazladır. Biz de bu bilinmezliklerin ortadan kalkabilmesi için nelerin gerekli olduğunu sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

Snapchat videomu hızlandırmak ya da yavaşlatamıyorum

Snapchat videoları ağır olmasını istiyorum, snapchat videolar hızlanmıyor, snacphat hesabında video filtrelerini nasıl kullanabilirim?, hızlandırılmış video çekimini snapchat hesabında nasıl yapabilirim? Yönünde gelen taleplerin karşılık bulması adına yapılan inceleme detaylarını sizlere sunacağız.

snapchat video hızlandırma

Genel yeniliğin snapchat videoların da kullanımının gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak snapchat hesabına erişim gerçekleştiriyoruz. Şayet uygulama son sürümlü değil ise bu durumda Play store ya da Apple store bağlantısı üzerinden güncelleme işlemlerinin ele alınması gereklidir. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemini de sağlayabilirsiniz.

Snapchat videomu hızlandırmak ya da yavaşlatamıyorum, video hızlandırma, video yavaşlatma, snapchat video hızlandırma, snapchat video yavaşlatma, snapchat video hızlanmıyor

Yapılan işlem ayarları sonrasında uygulamayı açıyoruz. Sonrasında uygulama içerisinde video çekme işlemi sağlıyoruz. Çekilen videonun izlemesini gerçekleştirdiğimiz sıra da videonun yavaşlatılabilmesi için ekranı sol tarafa doğru çektiğiniz de karşımıza çıkan bilgilendirme de salyangoz ikonu gelinceye kadar çekelim. Buna tıkladığınızda videonun yavaşlatılması sağlanacaktır.

Hızlandırılabilmesi için tavşan şekilde bir simge göreceksiniz. Buna tıkladığınız videonun hızlandırma işlemlerini sağlamış olacaksınız. Simgelerin gelmemesi durumunda telefondan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Snapchat” ön belleği ve verileri temizle ikonuna tıklamanız gereklidir.

Snapchat videomu hızlandırmak ya da yavaşlatamıyorum sorunu için izlenecek yöntemleri siz kıymetli arkadaşlarımıza sunumu sağladık. Umarım işinizi görecektir. Yok eğer siz bu işlemleri yaptıktan sonra hala daha telefonda sorun yaşıyorsanız bu durumda güncelleme gelmemiş ya da cihazınız özelliği desteklemiyor olabilir.

Snapchat videomu hızlandırmak ya da yavaşlatamıyorum, video hızlandırma, video yavaşlatma, snapchat video hızlandırma, snapchat video yavaşlatma, snapchat video hızlanmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz