Snapchat videomu geri saramıyorum olmuyor hesabınız içersin de yapmış olduğunuz videoların geri sarma işlemlerini nereden ve nasıl yapıldığı haberimizde.

Snapchat hesaplarında eğer İOS kullanıcısı iseniz videoların geri sarma işlemlerini yapabiliyorsunuz. Android kullanıcıları ise bu özelliğin kendi telefonlarında olmadığından ötürü snapchat hesabını kaldırmaktaydı. Snapchat yetkilileri artan kitlenin kaybedilmesini istemediğinden ötürü artık android kullanıcıları için de snapların geri sarma özelliğini getirmiş durumdadır. Android kullanıcılarının kendi telefonları üzerinde çekmiş oldukları snaplar içerisindeki videoların nasıl geri sarılacağına ilişkin detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır. Bu sayede artık videoları geri saramıyorum yada geri sarma özelliği bende aktif değil sorunlarını da ortadan kaldırmış olacağız. Sizlerde anlatımını sağlamış olduğumuz bu detayları arkadaşlarınıza ileterek onlarında uygulama içerisinde çekmiş oldukları videoların nasıl geri sarılacağını gösterebilirsiniz.

Snapchat videomu geri saramıyorum olmuyor

Snapchat hesabında videoların geri sarma işlemini gerçekleştiremiyorum, snapchat hesabında videolar geri sarılmıyor, Androdi telefonumda snapchat videolarını geri nasıl sarabilirim? Yanıtı ve detayları haberimizde yer almaktadır. Uygulama hikaye özelliği ile geniş kitlelere ulaştıktan sonra kendi içerisinde sürekli yeniliklere gitmektedir. Getirilen yeniliklerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmeleri de sizler için araştırıp konusu yayınlıyoruz.

snapchat video geri sarılmıyor

Android telefonlarına da artık snapchat uygulamasında snapler ile çekilen videolara geri sarma özelliği gelmiş durumdadır. Platformda çekilen videoların geri sarılabilmesi için ilk olarak telefonunuzdan snapchat hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz.

Snapchat videomu geri saramıyorum olmuyor, videomu geri saramıyorum, snapchat video sarma, snapchat video geri sarma, snapchat video geri sarılmıyor, snapchat video sarılmıyor

  • Sonrasında snapchat hesabında bir tane video çekiyoruz.
  • Çektiğimiz video açıp ekranı sola doğru kaydırıyoruz.
  • Sola doğru kaydırma işlemlerini sağladığınız da sizler de artık videonun yeniden oynatıldığını görebilirsiniz.
  • Belirtilen işlemler sonrasında videonun geri sarılmadığını gördüyseniz bu durumda uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Onun haricinde telefon içerisinde ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Snapchat” diyerek ön belleği ve verileri temizle ikonlarına tıklayalım.
  • Yapmış olduğumuz işlem ayarları sonrasında probleminiz ortadan kalkmadıysa telefon içerisindeki yedeklemeleri alarak sıfırlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sıfırlama sonrasında gelen güncellemeler de devreye girmiyorsa wi-fi bağlantısına bağlanıp bir de bu şekilde deneme gerçekleştirelim.

Snapchat videomu geri saramıyorum olmuyor sağlanan işlem ayarlarımızı yapılan işlemlerle tamamlamış bulunuyoruz. Aklınıza takılan ya da yaptığınız işlemler de hata aldığınızı noktaları bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz