Snapchat kullanıcı adını değiştiremiyorum yönünde gelen soruların yanıtsız kalmaması için hazırlanan yazımızda isim değişikliği nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Sosyal medya uygulamalarında açmış olduğumuz hesaplar ilerleyen dönemlerde evlilik ya da sevgili durumlarında başımıza bela olmaktadır. Snapchat gençlerin yeni gözde uygulamalarından birisidir. Hesaba kendi kullanıcı adı ile giriş sağlayan kitlenin ilerleyen dönemde bu ismin değiştirmesine gitmek istediği gözlemlenmektedir. Biz de kullanıcı adımı değiştiremiyorum, kullanıcı adı değişmiyor ? yönündeki sorularınızın tamamının cevap bulabilmesi için haberimize göz atmanız yeterli olacaktır. Snapchat hesabında kullanıcı adınızı hiç bir şekilde değiştiremezsiniz. Üyelikte ilk hangi kullanıcı adıyla kayıt olduysanız o kullanıcı adıyla devam etmelisiniz. Ancak var olan isim değişikliğine ilişkin müdahaleleri yapabilirsiniz. Onu da nasıl yapıldığına ilişkin tüm detay bilgileri yazımızda sizler için ele almış bulunuyoruz.

Snapchat kullanıcı adını değiştiremiyorum

Snapchat hesabımda kullanıcı adını nereden değiştirebilirim?, snapchat kullanıcı adı değişmiyor, snapchat kullanıcı ismi değişmemesindeki sebep ne ?, snapchat kullanıcı adı değiştirme imkanım var mı? Sorularının yanıtını yukarıda olmadığını bildirerek iletmiştik. Ancak isim değişikliğini yapabilirsiniz. İsim değiştirmek isteyen kişilerin uygulama içerisinde nereye giriş yapması gerektiği hangi yolların izlenmesi gerektiğini ise aşağıda sizlere paylaşımını gerçekleştireceğiz.

snapchat kullanıcı adı değişmiyor

Snapchat kullanıcılarının merak etmiş olduğu kullanıcı adı değişikliğinin cevabını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Haricinde hesap içerisinde yer alan snap gönderiler içerisinde gözüken ismin değişikliğinin nasıl yapılacağını merak edenler aşağıdaki adımları izlemesi yeterlidir.

Snapchat kullanıcı adını değiştiremiyorum, kullanıcı adım değişmiyor, snapchat kullanıcı adı değişmiyor, snapchat kullanıcı ismi değiştiremiyorum, snapchat isim değişikliği, snapchat adını değiştirme

  • İlk olarak snapchat hesabımızın içerisine erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında açılan sayfayı yukarıdan aşağıya doğru sürükleyelim.
  • Buradan ”Ayarlar” alanına erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Gelecek olan ekranda isim bölümü olacaktır buraya girelim
  • Yeni belirlediğiniz ismi yazdıktan sonra alt satır alanında ”Kaydet” bölümüne tıklamanız halinde işlemler tamamlanmış olacaktır.

Snapchat kullanıcı adını değiştiremiyorum sorusunun yanıtını sağlarken isim değişikliğinin nereden ve nasıl yapıldığını sizler için hazırladık. Yukarıda belirttiğimiz işlem ayarlarında sorun ile karşı karşıya kalmanız durumunda bunu yorum alanında bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu sayede yaşanan problem için incelemeleri sağlayıp sizlere cevap olarak yorum kısmından ya da makalesini hazırlayarak yardımcı olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz