Kiwi davetlerini engellemek istiyorum gelmesin istiyorsanız ve artık komple bu davetlerin kaldırılması için gerekli olan işlem ayarları aşağıda sizlere sunacağız.

Çeşitli soruların sorulduğu uygulamaya üye olan arkadaşlarınızdan sizlere gelmiş olan davetlerin artık ortadan kalmasını istiyorsanız durumu sizlere sunacağız. Kiwi hesabına facebook hesabından dahil olan kitleden dolayı hesapta var olan arkadaşlarına istek davetleri gitmektedir. Üstelik bu süreklilik hali taşımasından ötürü haliyle bizim var olan arkadaş kitlemizi de kaybettirme noktasına gelmiş durumdadır. Ee haliyle arkadaşlarımızda biz kırılmayalım diye bize de durumu iletemiyor.  İşte sizin haberiniz olmadan gelen bu bildirimlerin engellenmesini sağlayabilmek adına gerekli işlem adımlarını kaleme alıyoruz. Kiwi hesabından gelen davetleri artık almak istemiyorum, yeter artık sıkıldım kiwi davetlerinden diyen bir kullanıcı iseniz bu durumda sıkıntı yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yapmanız gereken işlem adımlarını detaylı olacak şekilde sizlere sunumunu sağlayacağız.

Kiwi davetlerini engellemek istiyorum gelmesin

Yeter artık kiwiden bana davet gelmesin, kiwi ne oluyor?, kiwi diye bir uygulamadan sürekli davet geliyor, gelen davet isteklerinden sıkıldım bunun bir çözümü yok mu? Ve benzeri şikayetlerimizi Google yazmaktayız. Google hesabından bir çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz. Şayet bizim yazımıza erişim işlemi sağladıysanız bu durumda işiniz daha da kolay olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Kaleme aldığımız yazımızda kiwi hesabından gelen davetlerin nasıl kaldırılacağı ve engelleneceğini anlatacağız.

kiwi davetlerini engelleyemiyorum

Facebook hesabı üzerinde size gelen kiwi bildirimlerinin kapatılabilmesi için facebook hesabındaki bildirimleri açalım. Bildirimleri açtıktan sonra gelen bildirimin sağ tarafında bulunan x işaretine tıklıyoruz. Bu işlemi yaptığımızda Facebook otomatik olarak ”KİWİ”den artık bildirim gelmesini istemiyormusunuz ? Sorusunu sizlere sunacaktır. Buraya evet demeniz durumunda işlemler tamamlanmış olacaktır.

Kiwi davetlerini engellemek istiyorum gelmesin, davetleri engelleme, davetleri engelleyemiyorum, kiwi davetleri kaldırma, kiwi davetlerini engelleyemiyorum, kiwi davetleri gelmesin

  • Yapılan işlem ayarları sonrasında hala daha böyle davetler alıyorsanız bu durumda ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Engelleme alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Engellemeleri yönet bölümüne girdikten sonra ”Uygulamaları engelle” bölümün kiwi eklemeniz halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Kiwi davetlerini engellemek istiyorum gelmesin isteyen kullanıcıların bu adımları yapması yeterlidir. Yazıyı yazmakta geç kalmış olabiliriz belki ama sonuç itibariyle işinizi görecek bir haber niteliği taşımaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz