Snapchat hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum diyerek bunun için üzülüyorsanız artık buna gerek yok tek yapmanız gereken haberi incelemek olsun.

Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi snapchat uygulamasında snap atarken ya da hikaye paylaşımı sağlarken onu tekrar geri almak istediğimiz an olmaktadır. İşte snapchat uygulamasında yapılan paylaşım sonrasında o hikayeyi beğenmediğiniz anlar olabilir. Bu durum sonrasında genelikle yapılan paylaşımı silebiliyoruz. Ya da onun düzeltilmesini gerçekleştiriyoruz. Alıştığımız uygulamalar üzerinden bahsedilen ayarları yapmamız oldukça basit gelmemektedir. Fakat snapchat hesaplarında yapılan paylaşımının silinmeden nasıl düzeltileceği ya da silinme işlemlerinin nasıl sağlanacağı merak konusudur. Konunun incelemesi sonrasında işlemlerin ne kadar basit olduğunu birlikte kontrol edeceğiz. Sağlanacak işlem ayarları sonrasında paylaşılan hikayeyi hem silebilir, hemde silmeden önce düzenlemesini sağlayıp istenilen şekilde paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl olacak bu iş diye düşünüp durmadan işlemlerimize başlayalım.

Snapchat hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum

Snapchat hikayeyi silemiyorum, snapchat anımı silemiyorum, snapchat anıyı silemiyorum, snapchat hikaye nasıl silinir?, Snapchat hesabımda paylaşılan bir hikayeyi nasıl silebilirim, Snapchat hesabımda yapılan hikaye paylaşımının düzenlenmesi adına neler yapmam gerekiyor? Bu alanda yaşanan ve akla soru işaretlerini getirmekte olan tüm işlem ayarlarımız için birlikte kontrollerimizi gerçekleştireceğiz. Yapılan müdahaleler sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır.

Snapchat hikayem silinmiyor

Sizin eğer mükemmeliyetçi bir karakteriniz var ise her şeyin en iyisinin olmasını istiyorsunuzdur. Bu sanal ortamda da gerçek hayatta da hep aynıdır. Sosyal medya uygulamalarından biri olan snapchat hesabında yaptığınız hikaye paylaşımını silmek yada düzeltmek istiyorsanız nelerin sağlanması gerektiğine birlikte göz atacağız.

Snapchat hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum, hikayemi silemiyorum, hikayemi düzeltemiyorum, snapchat hikayem silinmiyor, snapchat hikayeyi silemiyorum, snapchat hikaye düzelmiyor

  • İlk yapılması gereken işlemlerden biri uygulamanın telefonunuzda açmak olacaktır.
  • Snapchat hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra gelen ekranı sol tarafa doğru iteliyoruz.
  • Karşımıza ”Hikayeler” kısmı bunun da üst alanında ”Hikayem” adı altında bir buton göreceksiniz.
  • Daha öncesinde hikaye paylaşımı gerçekleştirdiğiniz için hikayelerin alt tarafta bulunduğu bir alan göreceksiniz. Burada silinmesini istediğiniz ya da telefona indirip düzenlemek istediğiniz hikaye seçeneklerini işaretliyoruz.
  • Ya da hiç indirmek istemiyorsanız x işaretine tıklayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz hikayeyi de indir tuşunu kullanarak işlem sağlayabilirsiniz.

Tabi yaptığınız bu işlemlerde başarı gelmiyor ve hikaye alanı gözükmüyorsa. İlk kontrol edeceğiniz alan internet bağlantınız olacaktır. Bağlantı var ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Beraberinde telefonu kapatıp açalım. Sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Yapılan işlem ayarları sonrasında Snapchat hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum gibi sorunlar ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz