instagram hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum yaptığınız işlemler sonrasında hikayeler instagram’da silinmiyor ise nedenleriyle birlikte çözüm yazımızda.

Hikaye özelliği sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok instagram hesaplarında aktif olarak kullanılmaktadır. Öyle ki artık hiç bir kullanıcı normal paylaşım yapmamaya başladı. Herkes güzel görmüş olduğu bir kareyi fotoğraf ya da video olarak çekip instagram hesaplarındaki hikaye alanında paylaşmaktadır. Hikaye kısmında paylaşılan fotoğraf ve videolar herkesin bildiği üzere 24 saat sonrasında otomatik olarak kaldırılmaktadır. Eğer telefona indirme işlemi sağladıysanız ilerleyen dönemlerde yeniden paylaşım yapabiliyorsunuz. Bazen de hikaye de paylaştığımız hikayeye çirkin mesajlar ya da beğenmeme tarzlarında yorumlar gelmektedir. İşte böyle bir durumda hala daha hikayenin kalmasını elbette beklemiyorsunuzdur. Lakin silme işlemlerini nasıl yapılacağını bilmeyen ya da silmeye çalıştığında hala daha hikaye kısmında gören kullanıcılar bulunmaktadır. Biz de bu durum karşısında sinir stres sahibi olmamız için hesap içerisinde hangi yolların izlenmesi gerektiğine ilişkin işlemlerimize birlikte göz atmak için yazımızı sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum

İnstagram durum kalkmıyor, instagram durum silinmiyor, instagram durumu düzeltemiyorum, instagram durum nasıl siliniyor, instagram hikayemi nasıl düzeltebilirim, instagram hikayemi düzeltemiyorum neden?, instagram hikayem düzelmiyor? Sebeplerin tamamına ilişkin nedenlerin ortadan kalkması için neler yapılması gerektiğine birlikte göz atacağız. Sağlanacak işlem ayarları ile birlikte hem hikayeleri silebilecek hemde o hikayelerinizi düzenleyerek yeniden paylaşım yapabileceksiniz.

instagram hikaye silinmiyor

İnstagram hesabında yapılan hikaye paylaşımlarının silinmesini ve buna bağlı olarak tekrar düzenleyip paylaşmak istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Sizlere anlatımını gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında sorun ortadan kalkmış olacaktır. Böylelikle problemsiz şekilde hikaye paylaşımları üzerinde düzenleme ve silme işlemleri yapabilirsiniz.

 

instagram hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum, durumu silemiyorum, instagram hikayemi silemiyorum, instagram hikayemi kaldıramıyorum, instagram hikaye silinmiyor, instagram hikaye kalkmıyor

Şimdi öncelikle instagram hesabınızda hikaye alanına yaptığınız bir paylaşım arkadaşınız tarafından kötü yoruma maruz kaldı ve siz de beğenmediyseniz aşağıdaki adımları izleyelim;

  • İnstagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında hikaye alanında paylaşım sağlamış olduğumuz hikayenin üzerine gelip tıklıyoruz.
  • Diler buranın sağ üst alanında bulunan (…) noktalı bölümüne tıklayıp hikayeyi silebilirsiniz.
  • Dilerseniz de hikayenin üzerine gelerek sağ tarafta bulunan ”Çöp” kutusuna tıklayarak silebilirsiniz.
  • Eğer düzenlemek için telefona yüklemek istiyorsanız. Yine sayfanın sol alt tarafında bulunan ”İndirme” ikonuna tıklayıp telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Telefona kayıt etmiş olduğunu resim veya video üzerindeki düzenlemeleri yaparak yeniden paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak siz bu yaptığınız işlemleri internetiniz olmadan yapıyorsanız bu durumda başarı oranı düşecektir. Dolayısıyla interneti sağladıktan sonra tekrar deneme yapalım. Olmadıysa uygulamayı silip yeniden yükleyelim. Bununla birlikte telefonu kapatıp yeniden açalım. Sorun ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz