Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum bu yaşanan aksaklığın önüne geçilmesi için nelerin kontrol edilip yapılması gerektiğine gelin birlikte bakalım.

İnstagram uygulamasından sonra Facebook hesaplarına da hikaye özellikleri eklenmiştir. Eklenen hikaye özellikleri sonrasında kullanıcılar bu yeniliği aktif ve faal olacak şekilde kullanmaya başlamış durumdadırlar. Ancak her alanda paylaşım sağladığımız çoğu hikaye paylaşımları 24 saatlik süre dilimi beklemeden kaldırılmak istenilmektedir. Çünkü bazen yanlışlıkla farklı bir fotoğraf veya video paylaşımında bulunabiliyoruz. Böyle bir durum sonrasında da hemen nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine göz atıyorsunuz. Yaşanan bu sıkıntının önüne geçilebilmesi ve paylaşılan bir hikayenin anında nasıl silineceğine birlikte göz atacağız. Yapacağımız işlemler sonrasında facebook hesabı üzerinde yapmış olduğunuz hikaye paylaşımı kalkmış olacaktır. Sizde girmiş olduğunuz sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız. Bazı kullanıcılar silme ve kaldırma işlemlerini yapmasına rağmen hikayenin hala daha paylaşım da gözlemlendiğini dile getirmektedir. Bunun tekrarının olmaması için izlenecek yolları kapsamlıca konu alıyor olacağız.

Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum

Facebook hesaplarında artık hikaye alanında paylaşımlar oldukça fazlalaşmış durumda. Özelliğin instagram hesabında olduğu gibi facebook hesaplarında da aktif olacak şekilde kullanıldığı gözlemlenmektedir. Ancak yanlışlıkla farklı bir bağlantının paylaşımını yaparsanız onu anında silmeniz için yapılması gerekenleri birlikte bakacağız. Yapacağınız işlemler sonrasında problem çözüme kavuşacaktır.

 

 

Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum, facebook hikaye silinmiyor, facebook hikaye kalkmıyor, facebook hikayemi kaldıramıyorum, facebook hikayemi silemiyorum, facebook hikayemi düzeltemiyorum

Facebook hesabında yapılan hikaye paylaşımının uygulama içerisinde kaldırılabilmesi için ilk olarak hikayeyi yayınlıyoruz.

  • Hikayenin hesabınızda paylaşılması sonrasında hesabınıza tekrar giriş yaparak ”Hikayen” alanına giriş yapıyoruz.
  • Yanlışlıkla paylaşılan fotoğraf veya video’nun silinmesi için paylaşım sağlamış olduğunuz ekranın sağ üst alanında (…) üç noktalı bölüm olacaktır.
  • Beraberinde karşınıza seçenekler gelecektir. ”Fotoğrafı sil” ikonuna tıklamanız durumunda hikaye de yapılan paylaşım kaldırılarak silinecektir.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında hala daha hikayenin silinmediğini görürseniz bu durumda internet bağlantınızı kontrol edin.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin ve telefonu kapatıp yeniden açın sorun giderilmiş olacaktır.

Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır. Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda bizimle karşılaştığınız sorun içeriğini yorum alanında belirtmeniz de de fayda bulunmaktadır. İyi gezintiler dilerim.

Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum, facebook hikaye silinmiyor, facebook hikaye kalkmıyor, facebook hikayemi kaldıramıyorum, facebook hikayemi silemiyorum, facebook hikayemi düzeltemiyorum Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum, facebook hikaye silinmiyor, facebook hikaye kalkmıyor, facebook hikayemi kaldıramıyorum, facebook hikayemi silemiyorum, facebook hikayemi düzeltemiyorum

Facebook hikayemi silemiyorum kaldıramıyorum, facebook hikaye silinmiyor, facebook hikaye kalkmıyor, facebook hikayemi kaldıramıyorum, facebook hikayemi silemiyorum, facebook hikayemi düzeltemiyorum

1 Yorum

  1. Hikayelerde yanlış bir paylaşım yaptımmı siliyorum hala silmedim gözüküyor Telefonu kapayıp açmak zorunda kalıyorum Bu açma kapama dan daha kısa bir formülü yok mu bu aksaklığın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz