Snapchat hikaye oluşturamıyorum ekleyemiyorum problemine çözüm sağlanabilmesi için ilgili araştırmaların detay bilgilendirmeleri yazımızda.

Whatsapp, facebook ve instagram hesabında yapılan hikaye paylaşımlarını snapchat üzerinde de yapabiliyorsunuz. Yalnız burada sınırlı sayıda ve kısa süreli gösterim yapılmaktadır. Snapchat uygulaması şuanda gençlerin kullanım gerçekleştirmiş olduğu platformlardan birisidir. Telefonunuzda ekli olmasa da adını sıkça duymuşsunuzdur. Bazen merakımıza yenik düşerek yapmadığımız şey yoktur. Haliyle merak edip telefonunuza uygulamayı indirmeniz durumunda hikayenin nasıl oluşturulacağı böylelikle merak konusu olmaktadır. Snapchat ile alakalı merak edilen ne varsa hepsini kapsamlıca ele alacağız. Birlikte gerçekleştirdiğimiz işlem ayarları sonrasında snapchat uygulamasının bağımlısı haline geleceksiniz. Şimdi gelelim asıl konumuza. Bir çok kullanıcımız uygulamayı indirdikten sonra hikaye oluşturma adımında sorun yaşadıklarını dile getirmektedir. Bizde yaşanan bu sorun için incelemeleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Snapchat hikaye oluşturamıyorum ekleyemiyorum

Snapchat üzerinde hikaye oluşturma, snapchat hesabımda hikaye nasıl oluşturulur?, snapchat neden hikaye oluşturulamıyor, snapchat uygulamasında hikaye oluştururken hata ile karşılaşırsam ne yapmalıyım? İşte tam da bu soruların cevap bulunması adına yapılan araştırmaları sizlere sunumunu gerçekleştiriyor olacağız.

Snapchat hikaye oluşturamıyorum

Snapchat uygulaması fotoğraf ve video paylaşımlarını 1-10 saniye arasında paylaşım sonrasında kaldırılan bir uygulamadır. Böyle bir uygulama da hikaye alanına yayınladığınız fotoğraf ve videolar takipçilerinize sınırlı sayıda ve 24 saatliğine gösterime sunulmaktadır. Fakat uygulama yeni olduğu için hikayeyi nereden ve nasıl yapılacağı ise merak konusudur.

Snapchat hikaye oluşturamıyorum ekleyemiyorum, hikaye oluşturamıyorum, hikaye paylaşamıyorum, snapchat hikaye oluşturamıyorum, snapchat hikaye ekleyemiyorum, snapchat hikaye paylaşamıyorum

Play store ve Apple store üzerinden ”Snapchat” uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Daha sonrasında eğer telefonunuzda var ise fotoğraf ve video onu yoksa da çekmenizi ve hazır hale gelmenizde fayda bulunmaktadır.

Fotoğraf ya da videomuz hazır bir haldeyken uygulamanın sağ alt alanında yer almakta olan ”Saat” simge kısmından ”Snap” ile ilgili zaman dilimini ayarlıyoruz. Bunun sonrasında telefonumuzda var olan snapi uygulamadaki hikaye alanımıza ekleyebilmek için sağ alt tarafta yer alan > ikonuna tıklayalım.

İşlem sonrasında üst tarafta bulunan ”Hikayem” ikonunu işaretleyelim. İşaretleme işlemleri sonrasında son adım olarak ”Ekle” ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Eğer internet veri bağlantınız yok ise bu durumda hikayeler paylaşılmayacaktır. Bunu da dip not olarak eklemekte fayda bulunmaktadır. Haliyle bağlantıyı kontrol edip o şekilde işlem sağlayalım. Haricinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayıp telefonu da kapatıp açalım. Problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

Snapchat hikaye oluşturamıyorum ekleyemiyorum ile ilgili sorun içeriğini sizlere kapsamlı şekilde sunmuş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz