Snapchat arkadaşlarım gözükmüyor gelmiyor ya da sizi ekleyenlerin görünmeme sebeplerini araştırmasını sağlıyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Sosyal medyanın aktif olarak kullanım gerçekleştirdiği bu dönemde snapchat uygulaması da hızlıca büyümektedir. Daha çok genç kesim tarafından kullanımı sağlanan uygulamanın adını herhalde duymayan kalmamıştır. Bir uygulama hızlı bir şekilde büyüyorsa bu uygulamanın kullanışlı oluşundan kaynaklıdır. Gelişen uygulamayı sırf merak ederek kullanan kitle sayısı da oldukça fazladır. Snapchat uygulamasını Play store yada Apple store üzerinden indirmeniz mümkündür. Uygulamayı telefona indirdikten sonra arkadaşlarınız da sizleri takip etmeye başlayacaktır. Fakat bu takip sonrasında uygulama içerisinde arkadaşların gözükmediğini buna bağlı olarak beni ekleyenler de kimsenin olmadığına dair sorunların meydana geldiği dile getirilmektedir. Biz de yaşanan bu aksaklığın ne ile alakalı olduğunu, neler yapıldıktan sonra sonuç elde edeceğimize değineceğiz. Birlikte gerçekleştireceğimiz kontroller neticesinde sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Snapchat arkadaşlarım gözükmüyor gelmiyor

Snapchat hesabımda beni ekleyenler gelmiyor, snapchat beni ekleyen çıkmıyor, snapchat arkadaşlarım gelmiyor, snapchat arkadaşlarım gözükmüyor? Sebep olan nedenlerin neler olduğuna birlikte kontrol edeceğiz. Tabi ilk etapta uygulama yeni olmasından ötürü arkadaş listeni veya sizi ekleyenlerin nereden görebileceğinize değinip daha sonrasında görünmemesine ilişkin içeriğini konu alacağız.

Snapchat beni ekleyenler gözükmüyor

Tüm sosyal medya hesaplarımıza kayıt işlemi sağlarken anında o uygulamada var olan tanıdığımız arkadaşlarımızı ekleriz. Snapchat hesabını da kullanan kitle hızla büyüdüğünden ötürü siz uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren arkadaşlarınız öneri olarak karşınıza çıkacaktır.

Snapchat arkadaşlarım gözükmüyor gelmiyor, beni ekleyenleri gözükmüyor, ekleyenleri göremiyorum, snapchat ekleyenleri göremiyorum, snapchat ekleyenler gözükmüyor, snapchat arkadaşlarım gözükmüyor

  • İlk olarak snapchat uygulamasını açıyoruz.
  • Uygulama içerisine giriş sağlayabilmemiz için ya mail adresi ya da cep telefon numarası istenecektir.
  • Bu bilgilerin girişini gerçekleştirdikten sonra uygulamamızın içerisine giriyoruz.
  • Uygulamanın içerisine giriş işlemi sağladıktan sonra gelen sayfanın sağ üst tarafında ”Anahtar” şeklinde ikon olacaktır. Buraya tıklıyoruz.
  • Bunu yaptıktan sonra karşımıza ”Beni ekleyenler” adı altında bir seçenek gelecektir. Bu seçeneğe tıklıyoruz.
  • İşlemleri sağladıktan sonra burada sizi ekleyenler ve arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

Tabi bir çok kullanıcı da bu alanda sorun yaşamaktadır. Beni ekleyenler gözükmüyor demektedir. Burası boş gözüküyor ise internet bağlantısını kontrol edelim. Bu kontrol sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. İşlemlerin tamamını gerçekleştirdiğini andan itibaren telefonu da kapatıp açalım. Sizi ekleyenleri görebilirsiniz. Eğer hala daha gözükmüyor ise bu durumda sizi ekleyen kişi olmamasından kaynaklıdır.

Snapchat arkadaşlarım gözükmüyor gelmiyor yazımı sizler için konu almış bulunuyoruz. Akla takılan yeni sorunları yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Önceki İçerikSnapchat hikayeme bakanlar gözükmüyor
Sonraki İçerikSnapchat hikaye oluşturamıyorum ekleyemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz