Snapchat grup oluşturamıyorum olmuyor yada gruptan çıkarma ve gruptan atma ayarlarının yapılabilmesi için hangi yolların izlenmesi gerektiğine göz atacağız.

İlk çıktığı andan itibaren kullanıcılar tarafından oldukça sevilen uygulamalardan biri haline gelen snapchat hızla gelişmektedir. Öyleki Facebook uygulamanın geliştiğini anlayınca satın alma teklifinde bulunmuştur. Lakin satın alamama sonrasında tüm platformlarına snapchat hesabında var olan hikaye özelliğini sunmuş durumdadır. İnstagram, whatsapp ve Facebook hesaplarında sizlerinde gördüğü üzere hikaye alanları bulunmaktadır. Bazı kullanıcı kitlesi snapchat harici başka bir uygulama kullanmamaktadır. Haliyle tüm arkadaş çevresini de bu uygulama üzerinde barındıran kitlenin sayısı da hafife alınmayacak kadar fazladır. Öyle ki sadece hikaye özelliği değil artık bir mesajlaşma platformu haline de gelmiş bir uygulamadır. Bu uygulamaya gelen yeniliklerde kullanıcıları cezbeden ayrı bir olaydır. Snapchat hesabında grup kurma ya da gruptan birinin çıkarılması gibi işlem ayarlarının nereden ve nasıl sağlanacağı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Snapchat grup oluşturamıyorum olmuyor

Snapchat hesabında grup nasıl oluşturulur? Snapchat gruptaki birini nasıl çıkarabilirim? Snapchat grup oluşmuyor, snapchat gruptan atamıyorum, snapchat gruptan çıkaramıyorum ve buna bağlı grup ayarlarının tamamına ilişkin işlemlerin kaleme alınabilmesi için müdahalelerimizi sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Snapchat grup kurma

Arkadaş kitlemizin fazla olduğu platformlarda genel olarak grup üzerinden işlem sağlamaktayız. Ya da onlara bir etkinliği haber etmek istediğimizde doğrudan toplu bir şekilde gönderim yapmak daha mantığımız ve kolayımıza gelmektedir. Snapchat’te durumlar biraz daha farklı ilerlemektedir. Çünkü uygulama yeni olmasından ötürü bazen bazı ayarların yapılandırılmasında soru işaretleri aklımıza gelmiyor değil.

Snapchat grup oluşturamıyorum olmuyo, snapchat gruptan atma, snapchat grup kurma, snapchat gruptan çıkarma, grup açamıyorum, snapchat grup kuramıyorum

  • Öncelikle snapchat hesabında grup kurabilmemiz için hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında snap çekip gönderilecek alana geliyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında gelecek olan ekranın sağ üst alanında bulunan alana giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında mesajı göndereceğimiz kişilerin tek tek seçimini gerçekleştiriyoruz.
  • Böylelikle artık snapchat hesabında grup oluşturulmuş olacaktır.
  • Lakin şunu da belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Atılan her bir snap bilgileri 24 saat sonrasında sona erecektir.
  • Onun haricinde en fazla 16 kişi seçileceğini sizlere belirtmek isteriz.
  • Bunun yanına ek olarak gruptan bir kişiyi çıkarma veya atmak istiyorsanız yine grup alanına gelerek sağ üst alana tıklayıp açılan isim penceresi içerisinde dilediğiniz kişiyi atabilirsiniz.
  • Grubun oluşturulmadığı durumlarda anlatılan yerler gelmez ise bu durumda uygulamayı silerek yeniden yükleme işlemleri gerçekleştirelim.
  • Telefonu kapatıp açarak işlem sırasında karşılaşılan farklı sorunlarınızı bizlerle paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yaptığımız işlem ayarları sonrasında Snapchat grup oluşturamıyorum olmuyor yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Snapchat grup oluşturamıyorum olmuyo, snapchat gruptan atma, snapchat grup kurma, snapchat gruptan çıkarma, grup açamıyorum, snapchat grup kuramıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz