Swarm kaydolamıyorum hesap açamıyorum yönünde üyelik adımında problem yaşayan arkadaşlarımız için nelerin gerekli olduğu haberimizde sunduk.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık teknolojiyle ilgili uygulamalarında daha da hızlandığı gözlemlenmektedir. Buna en iyi örneklerden biriside swarm uygulamasıdır. Getirilen bu uygulama ile birlikte artık kişiler gittikleri bir mekanda doğrudan konuşamadıkları insanı check-in yöntemi ile birlikte ekleyip konuşma sağlayabiliyor.Kitlesini hızlı bir şekilde artıran bu uygulamada artık gittiğiniz yerin belirtilmesini o an yapabiliyorsunuz. Mekanda bulunan kişilerinde orada olduğunu görebiliyorsunuz. Bu sayede mekanlarında yer tespitlerini sağlamış oluyoruz. Bir yere gitmeden önce oradaymış gibi yapılan konum sonrasında mekanın ne kadar kalabalık olduğunu önceden görebiliyorsunuz. Yalnız ismini duyup daha yeni kayıt olma işlemi sağlayan kullanıcılarda çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Kayıt olamama, üyelik sırasında oluşan hatalarla ilgili gerekli bilgi paylaşımların hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

Swarm kaydolamıyorum hesap açamıyorum

Swarm üyelik sırasında sorun yaşıyorum, swarm hesabıma giremiyorum, swarm giriş olmuyor, swarm hesabına neden üye olamıyorum, swarm hesabına kayıt olamıyorum, swarm üyeliğinde alınan her türlü hataların neticelendirilebilmesi adına sizler için yaptığımız araştırmaları kapsamlıca haberimize yansıtmış bulunuyoruz. Birlikte gerçekleştirilen işlemler sonrasında artık sizde bir swarm kullanıcısı olabilirsiniz.

swarm kayıt olamıyorum

Kişilerin iletişimini dahada hızlandıran bu uygulama kısa süre içerisinde insanların konum bildirmesinin dışına çıkmıştır. Adeta arkadaşlar çoğaltma ve mesajlaşma platformu haline gelen uygulama içerisinde yeniliklerde beraberinde gelmiş durumdadır. Aynı zamanda swarm hesabını kullanarak uygulamada olmayan arkadaşlarınıza istek gönderimi sağlayabiliyorsunuz. Bu istek gönderimi sayesinde karşı tarafa ”ilgileniyorum ya da ilgilenmiyorum” uyarısı gitmektedir. İlgileniyorum demesi durumunda sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Swarm kaydolamıyorum hesap açamıyorum, swarm açılmıyor, swarm üye olamıyorum, swarm kayıt olamıyorum, swarm giriş yapamıyorum, swarm kaydolamıyorum

Bunun yanına ek olarak uygulamaya üye olabilmeniz ve kayıt işlemlerinizin tamamlanabilmesi için akıllı bir telefona ihtiyacınız bulunmaktadır. Play store ya da apple store üzerinden indireceğiniz swarm uygulamasına kayıt olma işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri esnasında telefonumuza indirmiş olduğumuz uygulamaya Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Ya da yeni üyelik oluşturması sağlayıp mail adresi yöntemiyle kayıt olma adımlarınızın ilerlemesini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Üyelik adımlarında karşılaştığınız hatalardan ötürü hesabınıza erişim sağlayamıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlayalım. Onun haricinde giriş bilgilerini doğru girdiğinizden emin olmanız gereklidir. Bunlar doğru ise telefonun ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Swarm” hesabının içerisine girip verileri ve ön belleği temizle diyerek yeniden giriş yapmalısınız.

Hala daha kayıt işlemleri sırasında sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız bu durumda cihazınızda sorun olup olmadığını test edebilmemiz için farklı bir kullanıcının telefonu içerisinde deneme sağlayalım. Bu deneme sonrasında problem görünmüyorsa sorun cihaz kaynaklıdır. Yedekleme alarak sıfırlama sağlayabilirsiniz.

Swarm kaydolamıyorum hesap açamıyorum, swarm açılmıyor, swarm üye olamıyorum, swarm kayıt olamıyorum, swarm giriş yapamıyorum, swarm kaydolamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz