Swarm indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor yönündeki hatalarda çözüm için izleyeceğiniz yolların detaylıca bilgilerini makalemizde bulabilirsiniz.

Konum uygulaması olarak bilinen swarm uygulaması bir anda tüm kesim tarafından kullanılmaya başlanmış durumdadır. Kitlenin artışı ile birlikte kendi içerisinde birçok yeniliğe gittiğini de kullanıcı kitlesi görmüş durumdadır. Gittiğiniz bir mekanda gitmeden önce yada gittikten sonra kimlerin olup olmadığını kontrol edebilmek için indirilen bir uygulama haline gelmiştir. Mekanların tanıtımına çok büyük bir payı olan uygulamanın çıkışı mekan sahiplerini de sevindirmiş durumdadır. Fakat uygulama ile ilgili sorunların da olmadığını söylemek yalan olur. Swarm uygulamasını telefonuna indiremeyen kullanıcı kitlenin de baya olduğu gözlenmektedir. Swarm hesabını telefonlarımıza Apple store yada play store üzerinden otomatik olarak indirimi sağlayabiliyorsunuz. Fakat indirme aşamasında oluşan sıkıntıların temelinde yatan nedenleri sizlere tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz.

Swarm indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor

Swarm telefonuma inmiyor, swarmı indiremiyorum, swarm hesabını yüklerken hata veriyor, swarm inmeme sebebi nedir, swarm yükleme aşamasında sorun yaşatıyor ve benzeri sorularla geldiğiniz bu haberimizde tüm yanıtların kapsamlıca anlatımını gerçekleştireceğiz.

Swarm yüklenmiyor

Play store ve Apple store bağlantılarını kullanarak uygulama indirimi gerçekleştirmekteyiz. Haliyle bu uygulamaların telefonumuza indirilebilmesi için ilk olarak internetimizin var olması gereklidir. Ki mobil veri bağlantısı bazen zayıf olduğundan bir çok uygulamanın telefona inmediğine sizler de şahit olabilirsiniz. Bu sebepten ötürü wi-fiye bağlıyken uygulama indirmeye çalışırsanız daha sağlıklı işlem gerçekleştirmiş olursunuz.

Swarm indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor, swarm inmiyor, swarm yüklenmiyor, swarm hata veriyor, swarm indiremiyorum, swarm yükleyemiyorum

Eğer internet bağlantınız var olmasına rağmen swarm hesabının inmesiyle alakalı problem var ise bu durumda cihazın hafızası dolmuş olabilir. Dolayısıyla kullanım sağlamamış olduğunuz gereksiz uygulamaları telefondan kaldırmanız gereklidir. Bunu yaparken de yine galeri alanında gereksiz gördüğünüz videoları ve fotoğraflarımızı da telefonumuzdan silelim.

Swarm inmiyor

Belirtilen işlem ayarları sonrasında hala daha sorun yaşanmaya devam ediyorsa bu durum karşısında yapılacak işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

  • Telefonumuzun ”Ayarlar>Uygulama yöneticisi>Google playstore>Verileri sil” dediğiniz andan itibaren telefonu kapatıp yeniden açalım.
  • Sonrasında tekrar play store yada apple store üzerinden indirimini gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamayı yüklemeye çalışalım.
  • Şayet bu işleme rağmen hala daha hata alıyorsanız bu durumda cihazın güncellenmesi değilde telefonunuzun uygulamayı desteklemediği bir telefon olduğunu anlayabilirsiniz.

Belirtilen işlem ayarları sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır. Swarm indiremiyorum hata veriyor yüklenmiyor işlem adımları sırasında karşılaşmış olduğunuz hataları yorum kısmından bizlere iletmeniz halinde size kısa süre içerisinde yanıt sağlamış olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz