Snapchat görüntülü konuşma yapamıyorum olmuyor diye moral bozup yüz asmanıza gerek bulunmuyor. İncelemesini sağlayacağınız yazı sorunu giderecektir.

Teknolojinin her sene daha da genişlemesiyle birlikte Play store ve Apple store alanında indirmiş olduğumuz uygulamalarda farklılaşmaktadır. Bir uygulamanın bir anda geniş kitlelere ulaşması an meselesidir. 2016 Yılına damga vuran uygulamalardan birisi de Snapchat uygulaması olmuştur. Her telefonlarda var olan bu uygulamanın temel özelliği bir resmi yada video 1-10 saniye gösterimlerle arkadaşlarınız sunmaktadır. Tabi her sene farklı özelliğin veya uygulamanın çıktığını sizlerle paylaşmıştım. Uygulama çıktığı andan itibaren kullanıcılar tarafından sevilirse ilerleyen dönemlerde de uygulama için yenilikler de ardı arkası kesilmemektedir. Snapchat hesabına getirilen görüntülü konuşma özelliğini bazı kullanıcılar nasıl ve nereden yapılacağını bilmez iken, bazıları ise hiç bir şekilde görüşmenin başlatılmadığını dile getirmektedir. Bu durum sizi üzüntüye sokmakta ise artık bunu üzüntü olarak görmenize gerek kalmayacaktır. Birlikte sağlanan işlemler sonrasında sorun çözüme kavuşacaktır.

Snapchat görüntülü konuşma yapamıyorum

Snapchat hesabımdan görüntülü arama yapamıyorum, snapchat görüntülü arayamıyorum, snapchat hesabımda görüntülü arama başlatamıyorum, snapchat uygulamasında görüntülü görüşme nereden başlatılıyor, snapchat görüntülü konuşma özelliği var mı? İşte uygulamayı indirdiğinizde temelde gelen sorunların başında karşılıklı görüntülü konuşma bulunuyor. Biz sizlerin talep ve önerilerini dikkate alıp sorunların çözümüne katkıda bulunmaktayız. Bunu yaparken hatamız olduysa affola. Yalnız doğru veya eksik görülen bilgilendirmeleri yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Snapchat görüntülü arayamıyorum

Snapchat uygulamasını merak edip telefonunuza indiren bir kullanıcı mısınız? O zaman nasıl mesajlaşıldığını, video yada resim nasıl gönderileceğini veya da görüntülü konuşmanın nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? İşte artık sadece bunlar için snapchat uygulamasını telefonunuzdan kaldırmanıza gerek kalmadan çözüm sonrasında özelliklerinden sizleri faydalandıracağız.

Snapchat görüntülü konuşma yapamıyorum olmuyor, snapchat görüntülü arayamıyorum, görüntülü arayamıyorum, görüntülü aranmıyor, snapchat görüntülü konuşamıyorum, snapchat görüntülü konuşma yapılmıyor

Snapchat uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açıyoruz. Sonrasında görüntülü konuşma yapmak istenilen kişiye bir mesaj göndermiş olmalısınız. Tabi bu mesajı da resim veya video yolu ile gönderimini gerçekleştiriyorsunuz.

  • Snapchat hesabında karşı tarafa bu işlemi yapabilmeniz için sağ alt tarafta bulunan >> ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında snapchat liste yerinde bulunan ”Mavi” butona dokunuyoruz.
  • Öncesinde mesajlaşma yapılan kişi bilgilerin olduğu bir ekran gelecektir.
  • Burada kiminle tekrar görüşme sağlamak istiyorsanız sağa doğru itekleyin.
  • Gelen ekranda mesajlaşma ikonu açılacaktır.
  • Yine bu ekranın sağ alt kısmında bulunan sarı dikdörtgen şeklindeki yuvarlak ikona basmanız halinde görüntülü konuşma başlar.
  • Görüntülü konuşmanın devreye girebilmesi için karşı tarafında mesajlaşma alanında yer alması gereklidir.

Snapchat görüntülü konuşamıyorum

Birlikte gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında eğer devreye girmiyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Karşı tarafın mesajlaşma alanında olup olmadığını kontrol edelim. Onunda uygulamayı kaldırıp yüklemesini isteyelim. Telefonları kapatıp açın ve görüşmeyi başlatın.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Snapchat görüntülü konuşma yapamıyorum problemi umarım faydalı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz