Snapchat toplu mesaj gönderemiyorum olmuyor ise çekilen resmin ya da videonun karşı tarafa toplu bir şekilde gidebilmesi için işlemleri birlikte sağlayacağız.

Düğün davetlerini, iş toplantıları ya da buna bağlı bir mesajın tek tek arkadaşlarınızla gönderilmesi oldukça zordur. Bir çok platformda mesajların toplu olarak nasıl gönderileceğini bilinse de Snapchat uygulamasında bu durum biraz farklılık göstermektedir. Çünkü yeni bir uygulama da hangi yöntem ile toplu mesaj gönderiminin yapılacağı bilinmemektedir. Bu durumda bizim canımızın sıkılmasına sebebiyet vermektedir. Şimdi öncelikle uygulama içerisinde toplu mesajın nasıl gönderiminin yapılacağını kaleme alacağız. Bununla bildikten sonra zaten toplu mesaj gönderimini de gerçekleştirmesini sağlayabiliriz. Bazı kullanıcı kitlesi ise toplu mesaj gönderimi sağlamasına rağmen bir çok kullanıcının mesajlarının görmediklerini, mesajların kendilerine gitmediklerini bildirmektedirler. İşte bunun artık ortadan kalkması ve bir an önce çözüm sağlanabilmesi için yapılandırılacak işlemlerle birlikte çözüm ardından gelecektir. Şimdi birlikte ayarların nereden ve nasıl sağlanacağını birlikte çözüme kavuşturacağız.

Snapchat toplu mesaj gönderemiyorum olmuyor

Snapchat hesabımda toplu mesajı nereden göndereceğim?, snapchat toplu mesaj gönderimi nasıl yapılır? snapchat toplu mesajım gitmiyor, snapchat hesabımda toplu mesajın gönderimi nasıl yapacağım? snapchat çoklu mesaj gönderemiyorum, snapchat toplu mesaj gönderimi yapamıyorum, snapchat çoklu mesaj gönderme ve benzeri tüm toplu mesaj gönderimini snapchat hesabı üzerinden nasıl sağlanacağını anlattığımız yazımız çözüm getirecektir. Böylelikle bu soruların cevabı da ardından gelecektir.

Snapchat toplu mesaj gönderilmiyor

Snapchat hesabında toplu mesajınızın karşı tarafa gönderilebilmesi için ilk olarak uygulama içerisine giriş yapıyoruz. Uygulama girdikten sonra bir fotoğraf çekiyoruz. Çekilen resmin ya da galeri de var olan resmin gönderiminin sağlanabilmesi adına sağ alt kısmında yer alan >> işaretine tıklıyoruz.

Snapchat toplu mesaj gönderemiyorum olmuyor, toplu mesaj gitmiyor, toplu mesaj gönderilmiyor, snapchat toplu mesaj gönderilmiyor, snapchat toplu mesaj gitmiyor, snapchat toplu mesaj gönderme

  • Bu alana tıkladığınız da gelecek olan ekranda ”Gönder” ikonu göreceksiniz. Karşımıza kişiler gelecektir. Gelen kişilerde sınır bitene kadar tümünü seçiyoruz.
  • Ardından ”Mavi”>> ok ikonuna tıklamanız durumunda gönderim işlemleri sağlanacaktır.
  • Fakat bunları gönderirken gönderdiğimiz kişinin interneti açık olması ve mesajlaşma alanında olması gereklidir.
  • Eğer hiç kimseye gitmemişse sizin internetinizde sorun olabilir. Bunu çözdükten sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Haricinde telefonu da kapatıp açtıktan sonra işlemler tamamlamış olacaktır.

Snapchat toplu mesaj gönderemiyorum olmuyor çözüm adımları için gerekli işlemleri sizler adına sunmuş bulunuyoruz. Umarım faydasını görmüşsünüzdür. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz