Snapchat resim veya video gönderemiyorum mesaj yoluyla arkadaşınıza fotoğraf paylaşımı yapabilmeniz için bilinmeyenleri yazımızla aydınlatacağız.

Sizlerin bildiği üzere snapchat hesaplarında bir mesajlaşmanın başlayabilmesi için mesajlaşma sağlayacağımız kişiye resim veya video göndermemiz gereklidir. Sağlanan bu işlemler sonrasında mesajlaşma karşı taraf ile başlanmaktadır. Ancak snapchat hesabını telefonlarına indirerek kullanmak isteyen kullanıcı kitlesi uygulamaya fazlaca yabancıdır. Yabancı olmasındaki neden ise her uygulama farklı farklı işlem detaylarına sahiptir. Bir uygulama içerisindeki özelliklerin bilebilmemiz için uygulamayı uzunca kullanmak gereklidir. Detaylarını araştırmak bilinmeyenlerini ise merak etmeniz gereklidir. Mesela kullanıcılar mesajlaşma paylaşımını, karşı tarafa resim ve video gönderme işlemlerinin nasıl yapılacağını baz alacağız. Gönderilen mesajınız ile birlikte artık hem konuşma başlayacak hem de karşı tarafa resim ve video göndermiş olacaksınız.

Snapchat resim veya video gönderemiyorum

Snapchat resim nasıl gönderilir? snapchat video gönderimi nasıl yapılır?, snapchat fotoğraf gönderimi nerede yapabilirim? snapchat hesabımdan resim gönderemiyorum, snapchat hesabı üzerinden karşı tarafa video gönderimi için neler sağlanacağını buna bağlı olarak gönderimlerde karşılaşılan hataları çözüme kavuşturacağız.

Snapchat resim gönderemiyorum

Biz eğer telefonumuza yeni bir uygulama yüklersek, yüklenen uygulama ile ilgili tüm detayları bilmek istiyoruz. Şimdilerde herkes tarafından kullanım sağlanan ve aktif olacak şekilde resim ve video paylaşılan platform olan ”Snapchat” hesabında resim ve video mesaj olarak nasıl gönderileceğini paylaşacağız.

Snapchat resim veya video gönderemiyorum, snapchat resim gönderemiyorum, snapchat video gönderemiyorum, snapchat video gitmiyor, snapchat foto gitmiyor, snapchat mesajla resim gönderme

  • Snapchat hesabından başka birine resim veya video gönderilebilmesi için uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında resim ve videoyu ortada bulunan yuvarlak kareye basarak çekiyoruz.
  • Sonrasında çekilen video ve resmin karşı tarafa gönderilebilmesi için >> ok işaretine tıklıyoruz.
  • Beraberinde sohbet etmek istenilen kişiyi gelen liste alanından seçerek alt bölümünde yer alan ”Mavi” ikona tıklıyoruz.
  • Hangi arkadaşımıza mesaj göndermek istiyorsak o kişiyi sağa doğru ileri çekiyoruz.
  • ”Send a chat” bölümüne tıkladıktan sonra problem giderilmiş olacaktır.

Snapchat video gitmiyor

İnternet üzerinden kullanım gerçekleştirilen uygulamalarda bazen böyle durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Sizde eğer snapchat hesabında video veya resim gönderiminde sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız internet ağını kontrol edelim lütfen.

Bununla birlikte uygulamanın kaldırılıp yeniden yüklenmesini sağlayalım. Beraberinde de karşı tarafı da arayıp internetinin olup olmadığını kontrol etsin. Telefonu kapatıp tekrar açtığınızda problem giderilmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz