Snapchat geofilters nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor sorusunun yanıtıyla birlikte snapchat filtre nasıl yaparım? Sorusununda cevabını bulmuş olacaksınız.

Her uygulama kendi içerisinde güncellemeleriyle birlikte olmayan eksiklerini tamamlamaktadır. Kısa süre içerisinde herkes tarafından kullanılmaya başlanan ve kullanmayan kitlenin bile ismini duyduğu uygulamalardan birisidir Snapchat. Hızla kitlesini geliştiren uygulama da güncellemelerle birlikte yeniliklerin gelmesi kadar normal bir durum bulunmamaktadır. Hal böyle olunca da takipçilere attığımız resim ve video görsellerine uygulama da filtre eklemesi ya da efekt eklemesi sağlanamıyordu. İşte Snapchat geofilters gelişiyle birlikte artık sizler de snapchat hesaplarında yapılan paylaşımlarınız da filtre eklemesi sağlayabilirsiniz. Ancak eminim güncelleme gelmiş olmasına rağmen ve herkes tarafından kullanılırken sizler ise nasıl kullanım yapıldığını merak ediyorsunuzdur. Eğer snapchat hesabında yeni iseniz bu yazımız filtre kullanımınız da oldukça yararlı olacaktır.

Snapchat geofilters nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor

Snapchat filtre ekleyemiyorum, snapchat hesabımda efekt bulunmuyor, snapchat uygulamasında filtre yok mu?, snapchat filtre nerede?, snapchat hesabımdaki resmime filtre ekleyemiyorum sorununa çözüm için getirilen geofilters hakkında bilinmeyen tüm detayları sizlere sunmuş olacağız. Birlikte gerçekleştirilmesini sağlayacağımız bilgiler ve işlem ayarları sonrasında sizlerde artık uygulama içerisinde filtre eklemesi sağlayabilirsiniz.

Snapchat geofilters nedir?

Bu sorunun cevabı aslında oldukça basittir. İlk çıktığı zamanlarda atılan video ve resim karelerinde efekt ya da filtre durumları olmadığından ötürü snapchat’in filtre uygulamasıdır. Getirdiği güncelleme ile birlikte kullanıcıların resimlerine veya videolarına filtre eklemesi için işleme sunulmuştur.

Snapchat geofilters nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor,geofilters nedir, geofilters ne işe yarıyor, geofilters nasıl kullanılır, snapchat efekt ekleyemiyorum, snapchat filtre ekleyemiyorum

Kullanımı ise oldukça basittir. Ayarlar alanına giriş sağladıktan sonra bir çok filtre seçeneği karşınıza çıkmaktadır. İstenilen filtreyi seçtikten sonra snapchat üzerinde aktifleştirilmesi sağlanmasından ötürü doğrudan efektin eklenmesi ya da resmin istenilen filtre üzerinden işlem sağlamanız mümkün olmaktadır.

Filtre ekleme güncellemesi size gelmediyse bu durumda uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyin. Sonrasında telefonu kapatıp açın. Problem devam ediyorsa bu durumda Play store ya da Apple store uzantısından snapchat hesabınıza güncelleme gelip gelmediğini kontrol edelim. Gelmiş ise uygulamanızı güncellemeniz de fayda bulunmaktadır.

Snapchat geofilters nedir nasıl kullanılır ne işe yarıyor sorularına cevapta böylelikle vermiş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz