Snapchat fotoğrafını kaydedemiyorum inmiyor ne yapıyorsam resmin galeriye kaydedilmiyor diyorsanız yazımızla birlikte çözüm gelecektir.

Yeni neslin en popüler uygulamalarından birisi olan ve 2016 yılına imzasını atan Snapchat uygulamasında bilinmesi gereken bir çok detay bulunmaktadır. Örneğin kullanıcıların uygulama üzerinden çekerek atmış oldukları resim veya videolar 1-10 saniye içerisinde gösterimi sağlanan kişilere silinmektedir. Belli bir süre sonrasında kendi imha edebilen resimlerin ve videoların tekrarında nereye gittiği ise bilinmemektedir. Yani siz o an güzel bir kare yakalamışken daha sonrasında o resmin silindiğini düşünmek ne kadar üzücü öyle değil mi? Haliyle o resmin silinmeden önce telefonunuza kaydedilmiş olması resmin diğer platformlarda da paylaşılmasına olanak sağlayacaktır. Örneğin facebook, twitter veya instagram uygulamaları için de fotoğrafın paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Biz de bunun araştırmasını detaylıca sağlayarak hangi adımların nerede yapılacağını anlatacağız. Anlatım sonrasında sizlerde artık snapchat üzerinden çekmiş olduğunuz resim karelerini galeri alanında bulabilirsiniz. Bu işlem adımları sonrasında soruna çözüm sağlanmış olacaktır.

Snapchat fotoğrafını kaydedemiyorum inmiyor

Snapchat hesabı üzerinde çekilen bir resmin galeride gözükmemesi ya da hiç olmamasının nedenlerini tek tek anlatacağız. Yapılan işlemlerle birlikte snapchat hesabımda fotoğraf nereye gitti, snapchat resmimi kaydedemiyorum, snapchat hesabımdaki resim galeriye inmiyor, snapchat hesabımda resmi indiremiyorum ve benzeri durumlarla ilgili sorunların içeriklerini sizler için derlemiş bulunuyoruz.

Snapchat resim inmiyor

Bu anlatacağımız işlem sadece snapchat uygulaması için geçerli değildir. Tüm uygulamalar için geçerliliğini korumaktadır. Resmin indirilebilmesi adına ilk olarak uygulamada çekilen bir resim galeri alanına nasıl kaydedildiğini bilmeniz önemlidir. Yani eğer siz bunu bilmiyorsanız bu üzücü bir durum olacaktır. O halde biz de üzüntünüzü giderecek olan çözümü hemen sizlere sunmaya başlayalım.

Snapchat fotoğrafını kaydedemiyorum inmiyor, snapchat fotoğraf inmiyor, snapchat resim inmiyor, snapchat fotoğrafı kaydedemiyorum, snapchat resmi kaydedemiyorum

  • Öncelikle snapchat hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında telefonunuza kaydetmek istediğiniz resmi görmeniz gereklidir.
  • Resmi gördükten sonra dowland indir ikonuna ya da aşağıya doğru inip bir şekilde ok ve onun altında çizgi göreceksiniz. Ona tıklayarak resmin indirilme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Yapmış olduğunuz bu işlem ayarları sonrasında eğer resmin galeride olmadığını görüyorsanız.
  • Bu durumda hafızanız dolmuştur.
  • Öyle ise yapmanız gereken izlemediğiniz ya da gereksiz gördüğünüz fotoğrafları ya silin ya da bilgisayarınıza aktarın.

Yaptığımız işlemler sonrasında Snapchat fotoğrafını kaydedemiyorum inmiyor problemi de çözüme kavuşmuş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz