instagram ıgtv videolar açılmıyor gelmiyor tarzındaki yaşanan sıkıntıların artmış olmasından ötürü videoların oynatılabilmesi için haberimiz yeterlidir.

Dünyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından birisi İnstagram hesabına gelen IGTV yeniliği herkes tarafından sevilmeye başlandı bile. Kendini sıklıkla geliştiren instagram hesabında artık sizlerde tıpkı youtube kanalında olduğu gibi burada da videolarınızı paylaşabilir. Hatta bu videolarla birlikte ilerleyen dönemde para kazançları sağlayabilirsiniz. Tabi bazı kitledeki kullanıcılar ne video atmak nede para kazanmak istemektedirler. Sadece paylaşımı sağlanan videoların izlenmesini gerçekleştirip zaman öldürmek istiyorlar. Takip etmiş olduğunuz arkadaşlarınızın hangi videoları eş zamanlı paylaştıkları ve bu video içeriklerinde size verilen duygu hissi oldukça önem arz etmektedir. Fakat instagram hesabına giren ve IGTV bölümüne giriş sağlayan kişiler de videoların açılmadığı söylenmektedir. Videolarının açılımında oluşan sorunlarla ilgili çözümü anlatacağız. Videoların neden oynatılmadığı, yaşanan problemin ne ile alakalı olduğunu kaleme almış olduğumuz makalemizle birlikte çözüme kavuşturacağız.

instagram ıgtv videolar açılmıyor gelmiyor

İnstagram ıgtv videolar oynatılmıyor, instagram ıgtv videoları neden açılmıyor, ıgtv videolar çalışmıyor, ıgtv kanalından videolar açılmıyor, ıgtv videoları oynatılmıyor, ıgtv videolarımın açılmama sebebi nedir? Bu ve benzeri gelen şikayetlerin çözüme erişebilmesi için yapılacak işlem ayarlarını tek tek size sunacağız.

İnstagram ıgtv video açılmıyor

İnstagram hesabınıza erişim gerçekleştirmesi sonrasında hemen sağ üst bölümde yer alan mesajlaşma alanının solunda bulunan simgeye tıklamanız halinde karşınıza videolar gelmeye başlanacaktır. Gelen bu videoların içerikleri hikayelerdeki gibi kısa tutulmamaktadır. Yani dilediğiniz gibi gezinti sağlayabilirsiniz.

instagram ıgtv videolar açılmıyor gelmiyor, ıgtv video açılmıyor, ıgtv video oynatılmıyor, ıgtv video gelmiyor, instagram ıgtv video açılmıyor, instagram ıgtv video çalışmıyor

Lakin bazen videoların açılımında sorunlar oluşmakta veya videoların oynamadığına şahit olmaktasınız. İşte bunun ve benzeri durumlarının yaşanmaması için nelerin yapılması gerektiğine birlikte göz atacağız. Sağlanan işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş ve sizler de izlemeleri yapmış olacaksınız.

Videolar açılmıyor ya da oynatılmıyor ise bu durumda doğrudan internet ağını kontrol etmelisiniz. Mobilden bağlanıyorsanız Wi-fi ağı üzerinden bağlantı kurmayı denemelisiniz. Sonrasında tekrar giriş sağladığınızda videolar gelecektir. Videolar donuk geliyorsa bu durumda internet ağının yavaşlığından kaynaklıdır.

Eğer internetin hızlı olduğuna inanıyorsanız telefonu kapatıp açıp ve uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Yapılan işlem ayarları sonrasında problem çözülmüş olacaktır. instagram ıgtv videolar açılmıyor gelmiyor ile ilgili problemin de bu sayede giderildiğini göreceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz