Snapchat birini engelleyemiyorum silemiyorum bunun için hangi işlemleri sağlaman gerekiyor? Ya da kişinin silinmesi sonrasında neler olur anlatacağız.

Facebook, instagram, twitter ve whatsapp hesaplarında olduğu gibi snapchat hesaplarında da bizi rahatsız eden kişilerin oldukça fazla olduğunu söylemek mümkündür. Bir de şöyle bir durum söz konusu bazende arkadaş olduğumuz kişilerle gerçek hayatta küsüyoruz. Bu durumda da o kişiyi bütün sosyal medya hesaplarından silme ya da engelleme yaparak yapmış olduğumuz paylaşımları onlara görmesini istemiyoruz. Günlük hayatımızda ne zaman ki o kişilerle barışıyoruz o zaman yeniden eklemesini yapıyoruz. Lakin yeni çıkan uygulamalarda nereden nasıl silinip engelleneceği bilinmemektedir. Biz de şimdi son dönemlerin en gözde uygulamalardan birisi olan snapchat hesaplarında biri rahatsız eden kişilerin engelleme ve silme işlemleri için neler yapılması gerektiğini konu alacağız. Hesabı merak edip giren kişilerin sayılarının oldukça artığı gözlemlenmektedir. Her geçen gün artan kitlesinde taklit hesaplarla kişileri rahatsız edenlerde olduğu için yapılması gerekenleri sizler adına sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Snapchat birini engelleyemiyorum silemiyorum

Snapchat kişi engelleme, snapchat birini nasıl engelleyebilirim?, snapchat birini nasıl silebilirim?, snapchat arkadaşımı nasıl engelleyebilirim?, snapchat rahatsız eden kişiyi engelleme, snapchat engelleme nasıl yapılır? bu ve akla gelen tüm sorunların yanıt bulabilmesi için hangi adımları takip etmeniz gerektiğine birlikte göz atacağız.

Snapchat kişi engelleyemiyorum

Arkadaşımızla günlük yaşantımızda küstüğünüz de ya da kişinin sizi rahatsız etmesi sonrasında engelleme ve silme işlemlerinin snapchat hesabının neresinde sağlayacağınızı konu alacağız. Birlikte yapacağımız işlem ayarları sonrasında engellemek istediğimiz kişiyi ve silmek istediğimiz kişiyi silerek sorunu ortadan kaldıracağız.

Snapchat birini engelleyemiyorum silemiyorum, snapchat kişi engelleyemiyorum, snapchat kişi silemiyorum, snapchat birini silme, snapchat birini engelleme, snapchat engelleme nasıl yapılır

  • Öncelikli olarak hesabımızın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında hesaba giriş yaptıktan sonra üst alandaki snapchat yazısına tıklıyoruz.
  • Ya da sayfayı aşağıya doğru çektiğiniz de göreceğiniz snapchat bölümüne tıklıyoruz.
  • Gelecek olan ekran içerisinde ”Arkadaşlarım” yazısı ile karşı karşıya kalacaksınız. Buraya tıklıyoruz.
  • Beraberinde hangi arkadaşınızı silmek ve engellemek istiyorsanız onun üzerine gelelim.
  • Daha sonrasında ”Ayarlar” ikonuna tıklayıp engellemek istediğiniz kişiyi bu kısımdan engelleme ve silme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Buraya kadar her şey normal fakat sizin engellendiğiniz kişi size yine ekleyebilir. Yada daha önce engellemiş olduğunuz bir arkadaşınızın engeli kaldırmanız durumunda arkadaşlarınız alanına yeniden geri gelecektir. Engelleme sonrasında o kişi size dair hiç bir paylaşımı göremeyecektir.

Snapchat birini engelleyemiyorum silemiyorum problemine konu olan yazımızla birlikte yaşanan sorun ortadan kalkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz