Snapchat sifremi unuttum giriş yapamıyorum mail gelmiyor yada değiştiremiyorsanız şifrenin kabul etmeme sebebi için neler yapmalısınız gelin birlikte bakalım.

Kısa süre içerisinde gençlerin telefonlarına indirmiş olduğu popüler uygulamalardan birisi olan snapchat uygulamasına son zamanlarda girişler yapılamamaktadır. Girişlerin olmama sebepleri ise şifrenin unutulmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü instagram, facebook, twitter gibi hesaplarda olduğu gibi fazla aktif giriş yapılmamaktadır. Haliyle zaman sonrasında giriş yapan bir kullanıcı iseniz ve verdiğiniz şifre aklınıza gelmiyorsa üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Hazırlanan bu yazımızla birlikte snapchat hesabı üzerinde yaşanan şifre sorunlarının ortadan kalkması adına işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Böylelikle artık şifre unutulması sonrasında hangi yolların nereden yapılacağını sizlerde görmüş olacaksınız.

Snapchat sifremi unuttum giriş yapamıyorum

Snapchat uygulaması fotoğraf ve videoların 1-10 sn arasında paylaşım sonrasında kaldırılmasını gerçekleştiren bir platformdur. Snapchat hesabıma giremiyorum, snapchat giriş yapılmıyor, snapchat şifremi unuttum, snapchat şifre ayarı nasıl sağlayacağım sorusunun yanıtını yazımızda bulabileceksiniz.

Snapchat giremiyorum

Sürekli unutulan şifrelerden ötürü hesaplara erişim işlemleri gerçekleşmesi sağlanmamaktadır. Snapchat hesaplarında oluşan şifre sorunları ise kullanıcıları oldukça mağduriyet yaşatmaktadır. Çünkü yeni çıkan uygulamalarda ayarların nereden ve nasıl sağlanacağı bilinmemektedir. Biz de bu yazımız da işlemlerin hangi yol üzerinden yapılacağını kaleme alacağız. Eğer siz snapchat uygulamasında şifrenizi unuttuysanız ama telefon ve mail adresinize erişim sağlayabiliyorsanız bu durumda telaşa kapılmaya gerek bulunmuyor.

Snapchat sifremi unuttum giriş yapamıyorum, snapchat giremiyorum, snapchat şifre kabul etmiyor, snapchat şifremi değiştiremiyorum, snapchat mail gelmiyor, snapchat çalışmıyor

 • Snapchat hesabının şifresinin geri getirilebilmesi için öncelikle hesaba erişim işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • İşlemi sağladıktan sonra gelen ekranda ”Oturum aç” ikonuna tıklıyoruz.
 • Oturum siz şifreyi unuttuğunuzdan ötürü gelmeyecektir.
 • Bu durumda sayfanın alt bölümünde yer almakta olan ”Şifreni mi unuttun?” ikonuna tıklıyoruz.
 • Gelecek olan ekranda şifrenin telefona gönderilmesine isterseniz ”SMS yoluyla” butonuna tıklamanız halinde telefona kod gönderilecektir. Böylelikle şifrenin yenilenmesine ilişkin işlemler tamamlanmış olacaktır.
 • Şayet siz hesabı açtıktan sonra telefon numaranızı değişimine gittiyseniz ”E-posta yoluyla” ikonuna tıklamanız durumunda şifre mail adresinize gönderilecektir.
 • Gelen şifre yenileme seçeneği üzerinden şifrenizi yenileyip hesaba erişim gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlem ayarları sonrasında hala daha sorun yaşıyorsanız yaşanan sorunların giderilebilmesi için yorum alanında durumu bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

15 YORUMLAR

 1. Snapchat şifremi unuttum ve numarami kapattirdim SMS ile kiramiyorum mailini kabul etmiyor ve şifremi bulamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

 2. Ya ben şifremi unuttum diyorum sonra e posta ile doğrulama istiyorum yinede telefon numarasına doğrulama kodu gönderiyor telefon numaramı da değiştirdiğim için kodu alamıyorum ama kurtarma koduda girebilirsiniz değiştirdiyseniz numaranızı diyor kurtarma kodu ne oluyor ki ?

 3. Bende şifremi unuttum şifreyi unuttuma basınca numaramı girdiğimde şu an da telefon numaranız üzerinden sıfırlayamazsınız yazısı çıkıyor e posta ile girince de geçersiz e posta diyor napmam gerekiyor? Fotoğraf vs olduğu için benim için gerçekten önemli teşekkürler ?

 4. Ben snapchatımdan çıkış yaptım tekrar oturum açtıgımda şifreniz yanliş diyor dogru oldugu halde ve hesabimi kimse bilmiyor çalinmadiysa ne olmus olabilir neden kaynaklanir bu sorun lütfen yardim edin

 5. Merhaba ben e posta adresimden giriş yaoıyordum ama şifremi unuttuğum için hrsaba kod göndermek istiyorum ama gmail hrsabıma naktığımda kod gözükmüyor.Telwfon numaram ekli değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz