Snapchat hikayeme bakanlar gözükmüyor kişiler gelmiyor ise bu ne ile alakalıdır? Sorunun çözüme kavuşabilmesi için hazırlanan yazımız işinizi görecektir.

Hikaye özelliği instagram tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Facebook ve whatsapp hesaplarına gelen bu özellik sonrasında snapchat üzerinde de kullanım sıklığı artmıştır. Snapchat hesabında yapılan hikaye paylaşımları takipçileriniz 24 saat içerisinde sınırlı bir şekilde görmektedir. Bunun için yapılan paylaşımlar ile birlikte o an sizin hoşunuza giden bir görseli arkadaşlarınızın görmesini sağlıyorsunuz. Haliyle takip ettiğiniz kitlenin sizin hikayelerinizi göreceğinden dolayı da kimlerin baktığını da bilmek istiyoruz. Hepimizin bildiği üzere snapchat uygulaması gençlerin daha yoğunlukta kullanım gerçekleştirdiği bir uygulamadır. Yeni bir uygulama olmasından ötürü yaşanan sıkıntılar anında araştırma içerisine girmektedir. Son dönemlerde hikaye paylaşımları sonrasında hikayeye bakan kişilerin gelmediği gözlemlenmektedir. Snapchat uygulamasında da böyle bir durum yaşanması halinde hangi yolların izleneceğini kaleme alacağız. Böylelikle yaşanan sıkıntı ortadan kalkarak hikayenize bakan kitle sayısına erişiminizi sizlerde göreceksiniz. Şimdi gelin birlikte bakalım snapchat hesabında hikayeye bakanların neden gözükmediğine.

Snapchat hikayeme bakanlar gözükmüyor

Snapchat hikaye alanına bakan sayımı göremiyorum, snapchat hesabımda hikaye paylaştım ama bakanları göremiyorum, snapchat hikayeme bakanların sayısı gözükmüyor, snapchat hikayeme bakanları neden göremiyorum? Bu ve benzeri sorularla aklınızı bulandırıp can sıkmanız gerek kalmayacaktır. Sizler için hazırlanan makale sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır.

Snapchat hikayeme bakanlar çıkmıyor

Snapchat hesabında hikaye oluşturmasını sağladığınız andan itibaren 24 saat içerisinde sınırlı sayıda kişiye durumunuz gösterilecektir. Bu işlem halinde hikayeye bakan takipçi kitlenizi görmeniz de mümkündür. Lakin hikayeye bakanların gelmemesinden ötürü sebebinin ne ile alakalı olduğunu anlatacağız.

Snapchat hikayeme bakanlar gözükmüyor, snapchat hikayeme bakanlar çıkmıyor, snapchat durum sayım gözükmüyor, snapchat durum sayım gelmiyor, snapchat hikayeye bakanları göremiyorum, snapchat duruma bakanları göremiyorum

 

  • Eğer hikayeye bakanların gözükmeme gibi durumuyla karşı karşıya kalırsanız bunun sebebi internet bağlantısının olmayışıdır.
  • Yani bizim kontrolü ilk olarak internet bağlantısı üzerinden yapmamız gerekiyor.
  • Hikaye paylaşımı sonrasında bağlantı yavaş olursa o an hikayeye bakan kitleyi görmeniz mümkün değildir.
  • Tabi hikayeleri paylaşımınız sırasında ”Ayarlar” menüsünden eğer ki hikayeyi gizleyerek paylaşım yaparsanız takipçi kitleniz tarafından hikayenin görünmesi gerçekleşmeyecektir.
  • Buna da dikkat etmeniz gereklidir. Bunları ayarladıktan sonra başka bir problem kalmadan hikayeye bakanları sizlerde görebilirsiniz.

Snapchat hikayeme bakanlar gözükmüyor çözümünü sizlere sunduk. Farklı hatalar ile karşı karşıya kalırsanız yorumda belirtebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz