Snapchat arka plan ekleyemiyorum olmuyor ise sebebi noktasındaki nedenleri ve eklemenin nasıl yapılacağını haberimizde sizlere anlatacağız.

Snapchat hesaplarına gençlerin beklediği yenilikler ard arda gelmeye başlamıştır. Hikaye paylaşımlarınıza bağlantı linki ekleme işlemleri ile birlikte arka plan eklemesi sağlayabiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde bir anda ilgi odağı olmayan başaran bir platform olan snapchat hesabı üzerinde her geçen gün yenilik gelmeye başladı. Artık dilediğiniz fotoğrafın keserek arka plana kendi istediğiniz resmin verilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede artık sizlerde arka planı istediğiniz şekilde ayarlamasını yapabilirsiniz. Snapchat kullanıcıları gelen yeniliğin nereden yapıldığını bilmiş olsalar dahi yaptıkları işlem ayarlarının devreye girmediğini bildiriyorlar. Biz de bunun temelde yatan nedenleri kapsamlıca araştırmasını gerçekleştirdik. Nelerin sebep olacağı hususunda yapılan inceleme ayarlarını sizlere sunumunu sağladık. Birlikte gerçekleştireceğimiz parametre ayarları sonrasında sizde artık arka plan değişimini gerçekleştirebileceksiniz.

Snapchat arka plan ekleyemiyorum olmuyor

Snapchat hesabımda arka plan değiştirmesi nasıl yapılır?, Arka planı snapchat hesabımda nasıl değiştirebilirim?, Arka plan snapchat hesabımda değişmiyor, Snapchat hesabında arka planı değiştiriyorum ancak değişmiyor sebebi ne olabilir? Sorularına cevap olarak hazırlanan yazımızda işlemler sonrasında problemin ortadan kaldıracağız. Hadi başlayalım.

snapchat arka plan nasıl eklenir

Snapchat hesabınızda arka planın eklenebilmesi için öncelikli olarak hikaye ekleme alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sağ kısımda açılacak olan pencere ekranındaki simgelerden makas ikonuna tıklıyoruz. Beraberinde parmağımızı getirip fotoğraf içerisinde kendi yüz alanınızı seçerek arka planda yer alan içeriği ön alana getirebilirsiniz. Bu işlemlerin gerçekleştirme aşamasında sorunlarla karşılaşmakta iseniz bunun için alttaki maddeleri okumanız ve yapmanız yeterli olacaktır.

Snapchat arka plan ekleyemiyorum olmuyor, arka plan eklenmiyor, arka plan ekleyemiyorum, snapchat arka plan nasıl eklenir, snapchat arka plan ekleyemiyorum, snapchat arka plan eklenmiyor

  • Snapchat hesabında hikaye alanında makas ikonu gözükmüyorsa bununla alakalı olarak ilk önce uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Onun haricinde ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Snapchat hesabını seçiyoruz.
  • Verileri ve ön belleği temizle demeniz halinde problem ortadan kalkmış olacaktır.
  • Hala daha devam ediyorsa telefonu kapatıp açtıktan sonra cihazın yedeklemesini alarak sıfırlama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Lakin yaptığımız işlemler sonrasında Snapchat arka plan ekleyemiyorum olmuyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Problemin devam ettiğini görüyorsanız bu durumda yapmanız halinde yorum kısmında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz