Snapchat hikayeme bağlantı ekleyemiyorum yada link ekleme işlemleri esnasında sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız yapacağımız işlemleri kaleme alacağız.

Hikayenin başlangıç sebebi olan snapchat uygulamasında en çok kullanılan özelliklerden biri de hikaye alanıdır. Daha çok genç kesime hitap eden uygulamayı da haliyle genç kesim daha aktif olacak şekilde kullanmaktadır. Tabi bu aktiflik süresi içerisinde uygulamanın ismini eminim herkes duymuştur. Eğer meraklı biriyseniz eminim sizlerde uygulamayı telefona yükleyerek üyelik işlemlerini sağlamışsınızdır. Her uygulama kendi içerisinde güncellemeye giderek kullanıcı kitlesine daha rahat bir ortam hazırlamaktadır. Snapchat hikaye alanına gelen bağlantı ekleme işlemlerini bir çok sağlayamadığını nerede yapılacağına ilişkin adımları merak etmektedir. Bağlantıyı neden eklenmediğini, ekleme işlemlerinin nereden sağlanacağını tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz. Böylelikle sizlerde eğer internet web siteniz var ise hikaye paylaşımlara vereceğiniz linklerle takipçilerinizi bu alana yönlendirebilirsiniz.

Snapchat hikayeme bağlantı ekleyemiyorum

Snapchat hikayeme nasıl link veriyorum?, snapchat durumuna link ekleme yapamıyorum, snapchat hikayeye bağlantıyı nasıl ekliyorum? Snapchat hesabıyla alakalı olarak bilinmeyenleri kapsamlıca sizler için ele alıyoruz. Yaşanan aksaklıkları da sebepleriyle birlikte konumuza taşıyoruz.

snapchat hikayeme bağlantı ekleme

Kullanımı bakımından oldukça sevilen snapchat uygulaması hikaye alanına yeni bir özellik daha getirmiştir. Artık snapchat hesaplarınızda hikaye paylaşımlarınıza bağlantı veya link ekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsanız ya da yapıldığını bilmenize rağmen işlemler olmuyorsa sebep ve nedenleriyle birlikte sizlere sunumunu sağlayacağız.

Snapchat hikayeme bağlantı ekleyemiyorum, snapchat link eklenmiyor, snapchat link ekleme, snapchat hikayeme bağlantı ekleme, snapchat bağlantı eklenmiyor, snape nasıl link eklenir

  • Snapchat hesabına giriş gerçekleştirdikten sonra hikaye alanına geliyoruz.
  • Hikaye kısmında paylaşacağınız resmin sağ tarafında bulunan ”Ataç” işaretine dokunmanız durumunda istediğiniz bağlantıyı bu alana ekleyebilirsiniz.
  • Bağlantıyı ekleme işlemleri sırasında hata almadan gönderimi sağlayabilirsiniz.
  • Eğer hatalarla karşılaşma sağlarsanız o bağlantıda eksiklik olabilir.
  • URL’y,i kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.
  • Onun haricinde snapchat hesabının silerek yeniden yükleme işlemlerini sağlayalım.
  • Telefonunuzdan ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Snapchat” hesabını bulduktan sonra verileri ya da ön belleği temizle dedikten sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemlerimizi gerçekleştirelim.

Snapchat hikayeme bağlantı ekleyemiyorum bu yapılan işlem ayarları sonrasında karşılaşılan problem ortadan kalkmış olacaktır. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamadan bağlantıya link verme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz