Snapchat hikayemde ses değiştiremiyorum olmuyor ise uygulamayı silip kaldırmanıza gerek kalmadan yapılacak ayarların nasıl ilerleneceğini yazımızda sunacağız.

İnstagram, facebook ve whatsapp hesaplarında var olan hikayelerin baş kahramanı snapchat uygulamasıdır. Yani kısacası snapchat denince akla hikaye gelmektedir. Paylaşılan hikayeleri 1-10 saniye arasında kaldırıldığı tekrarında gözükmediğini tüm kullanan kişiler bilmektedir. Kısa zaman içerisinde gençlerin en çok kullanmış olduğu platformlarından biri haline gelen uygulamada yenilikler bitmek bilmiyor. İlk olarak kırpma işlemi ve daha sonrasında bağlantı eklemesiyle birlikte artık ses ayarlarını da gerçekleştirebiliyorsunuz. Gelen yenilikle birlikte hikayedeki ses ayarlarının nerede olduğunu ve yapılan işlemler sonrasında yapılamamasına neden olan işlemleri sunacağız. Hadi gelin birlikte kontrollerimizi gerçekleştirelim.

Snapchat hikayemde ses değiştiremiyorum olmuyor

Snapchat hikayesinde ses gelmiyor, snapchat ses efekti, snapchat ses değiştirme olmuyor, snapchat ses nasıl değiştirilir? Gibi yaşanan işlem ayarları ile alakalı olarak gerekli müdahalelerimizi birlikte yapılandıracağız. Bu yapılan işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşacaktır. Adımları tek tek anlatacağımız için hepsini harfiyen ele almanız gereklidir.

snapchat ses değişmiyor

Snapchat hesapları üzerinde yaşanan sıkıntılarla alakalı olarak makaleleri sizler için hazırlıyoruz. Bu yazımızda ise snacphat hesabına gelen ses efektinin nasıl kullanacağınıza ilişkilidir. İşlem ayarları için öncelikle hikaye bölümüne giriş işlemi sağlıyorsunuz. Bu alana giriş yaptıktan sonra sol alt kısımda açılan volume seçeneğine tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde isteğinize bağlı ses efektinin ekleme işlemlerini yada değişiklik işlemlerini sağlayabilirsiniz. Yapılan bu işlemler sonrasında devreye girme adımında sorun yaşıyorsanız bu durumda aşağıdaki işlemleri devreye alalım.

Snapchat hikayemde ses değiştiremiyorum olmuyor, snapchat ses değiştirme, snapchat ses değiştiremiyorum, snapchat ses sorunu, snapchat ses değişmiyor, snapchat ses efekti

  • Snapchat uygulamasını kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirelim.
  • Sonrasında telefonumuzun içerisinden ”Ayarlar>Uygulamalar>Snapchat>Mikrofon” adımını göreceksiniz buradaki ayarların açık olup olmadığını kontrol edelim.
  • İşlemleri gerçekleştirdikten sonra eğer hala daha problem yaşıyorsanız cihaz yedeklemesi alınarak telefonunuzun sıfırlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat hikayemde ses değiştiremiyorum olmuyor çözüm adımlarını siz değerli makale okurlarımızla paylamış bulunuyoruz. Şayet sağlanan tüm bu işlem ayarlarımız sonrasında hala daha problem yaşamaya devam ediyorsanız konu ile ilgili aldığınız hata ile ilgili bilgileri yorum kısmında bizlere iletmesini yapabilirsiniz. Bizler karşılaşılan bu hataları inceleyip çözümleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz