Samsung telefonumda rehberi yedekleyemiyorum. Samsung telefonunuzda rehberde bulunan kişileri yedekleme işlemleri için izlenecek yöntemleri ele aldık.

Telefon alımlarında en çok tercih edilen ürünler arasında bulunan samsung cihazlarda rehber yedeklemeyi kaleme aldık. Bazen telefonlarımızda anlam veremediğimiz sıkıntılar ile karşı karşıya kalmaktayız. Böyle durumlarda mutlaka telefonun sıfırlanması gereklidir. Tabi sıfırlama işlemini sağlamadan önce telefonda var olan bilgilerin yedek alınması lazım. Yedeklerin alınabilmesi için de bir usb kablosu ile bilgileri bilgisayara aktarabilirsiniz. Kullanıcılar bunu yaptıktan sonra rehber de var olan kişileri nasıl aktaracağını merak etmektedirler. Bunun için telefon içerisinde bulunan rehberi bir yere aktarım olmaz. Yalnız rehber gitmesin diye yedekleme işlemlerine başvurabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerle birlikte artık gönül rahatlığı ile sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung telefonumda rehberi yedekleyemiyorum

Telefon açılmıyor ya da bir özelliği çalışmıyorsa mutlaka format atmayı sağlamalısınız. Bunun yapmadan önce de muhakkak bilgilerin sıfırlanması gereklidir. Samsung telefonumdaki rehberi yedeklemek istiyorum, rehberim gitmesin, samsung rehberimin gitmesini istemiyorum, rehber kaybolmasın diye girdiğiniz araştırmalar da haberimize ulaştıysanız o halde doğru yer de olduğunuzu sizlere paylaşmak isteriz.

Samsung rehberi yedekleme

Sıfırlama öncesinde tüm bilgilerinizin yedeğini aldınız ve sırada rehberin yedek alınmasına geldiyse bu durumda aşağıdaki adımları kontrol etmelisiniz. Telefonunuzdan ”Rehber” alanına geliyoruz. Bu kısma geldikten sonra ”içe aktar/dışa aktar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız bu işlemler sonrasında gelen ekran da var olan ”SD KARTA ÇIKAR” kısmına tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra rehber hafızaya kayıt edilecektir. Format işlemleri öncesinde ise muhakkak SD kartını telefondan çıkarmalısınız. İşlemler tamamladıktan sonra sıfırlamayı sağlayalım. Ardından Rehber alanına tekrar geliyoruz ve orta tuşun sol kısmında bulunan ”Seçenekler” alanına giriş yapıyoruz. Tekrar içe aktar/dışa aktar ve buradan da ”SD KARTINDAN AL” demeniz yeterli olacaktır.

Samsung telefonumda rehberi yedekleyemiyorum problemi çözümlenmiş olacaktır.

Samsung telefonumda rehberi yedekleyemiyorum, rehber yedeklenmiyor, samsung rehber yedekleme, samsung rehberi yedekleme, samsung rehberi kaybolmasın, samsung rehber yedeklenmiyor Samsung telefonumda rehberi yedekleyemiyorum, rehber yedeklenmiyor, samsung rehber yedekleme, samsung rehberi yedekleme, samsung rehberi kaybolmasın, samsung rehber yedeklenmiyor

Önceki İçerikAndroid telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum
Sonraki İçerikAndroid telefonumda titreşimi kapatamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz