Android telefonumda titreşimi kapatamıyorum. Telefonun titreşim ayarları ile ilgili olarak kapatıp açma sağlayabilmeniz için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

HTC, LG Ve Samsung cihazlarımızda mesaj bildirim seslerini genelikle titreşim aracılığıyla gelmesini isteriz. Günlük yaşantımızda işteyken ya da önemli bir toplantıya girdiğiniz süre içerisinde telefonları sessize alırız. Sessize alınan telefonlar titreşimde masa üstünde bırakılması durumunda bir anda gelen bildirimler yine sizi sıkıntıya sokacaktır. Ya da gece masa üstünde bıraktığınız telefonunuza gelen mesaj bildirimleri ya da arama sonrasında oradan çıkan ses uykunuzu bölecektir. Biz de bu durumu anladığımızdan ötürü android işletim sistemli bu cihazlarda titreşimlerin nasıl kapatılacağını detaylıca konu aldık. Gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte artık telefonunuzdan bildirim gelince titreşim olmayacağı için istediğiniz gibi toplantıya yada uykuya geçebilirsiniz.

Android telefonumda titreşimi kapatamıyorum

Titreşimi kapatmak istiyorum, android telefonumda titreşimi açma, telefonumda titreşimi kapatmak istiyorum, telefonda titreşim kapanmıyor, samsung cihazımda titreşimi kapatmak istiyorum, lg telefonda titreşim kapatma, htc telefonda titreşimi kapatma. Telefonumuzun titreşimi kapatabilmemiz için uygulanması ve yapılması gerekenleri kapsamlıca ele aldık.

Telefon titreşimi kapatamıyorum

Samsung, htc ve lg telefonlarda titreşimlerin nereden değiştirileceğini detaylıca konu alıyoruz. Sizden isteğimiz belirtilen adımları tek tek cihazınızda uygulamanız olacaktır.

LG Telefonlarda titreşimi kapatma işlemleri için;

  • Telefon içerisinden Ayarlar > Genel > Dil ve Giriş > LG KLAVYE > LG Klavyenin yanında yer alan çark şeklinde ayarlar alanına giriyoruz > Ek ayarlar bölümünden ” Tuşa basıldığında ses çıkar ”  bölümde aktif olan tiki kaldırmanız yeterli olacaktır.

HTC telefonlarında titreşimi kapatmak için;

  • Yine telefonumuzdan Ayarlar > Dil ve klavye öğesi > HTC Sense Input butonuna tıklayın> Titreşimli geri bildirim alanı tiklidir. Tiki kaldırmanız yeterli olacaktır.

Samsung telefonlarda titreşimi kapatmak için;

  • Telefonumuz içerisinden Ayarlar>Dil ve Giriş> Klavyeler ve Giriş Yöntemleri alanındaki menü kısmına giriş sağlıyoruz. Klavyenizde sağda çark şeklinde ayar butonu bulunmaktadır. Buradaki menüye tıkladığınızda Tuşa Basıldığında Titret tikini kaldırmanız yeterli olacaktır.

Android telefonumda titreşimi kapatamıyorum işlemlerine konu olan adımları ve ayarları kaleme aldık. Aklınıza takılanları yorumda bizimle paylaşabilirsiniz. Ardından tekrar vereceğimiz yanıtı incelemeniz için yorum alanına bakabilirsiniz.

Android telefonumda titreşimi kapatamıyorum, bildirim titreşim ayarları, titreşimi kapatamıyorum, samsung titreşimi kapatma, android titreşimi kapatma, telefon titreşimi kapatamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz