Android telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum. Telefonda gezinti sırasında çıkan tuş sesinden rahatsızsanız tüm modeller için nasıl kapatacağınızı anlatacağız.

Samsung, htc, lg android işletim sistemli telefonların artık daha da çoğaldığı bir dönemdeyiz. Teknoloji her an gelişiyor ve cihazların özellikleri de değişerek ilerlenmektedir. Yeni alınan telefonlar da ise çıkan tuş sesinin sizleri rahatsız ettiğinin farkına vardık. Telefonda bir yere girdiğiniz de sürekli çıkan sesler hem sizin o an rahat gezinti yapmamanızı sağlıyor hem de oldukça can sıkacaktır. İşte bu nedenle size özgü olan telefonunuzda gönül rahatlığı ile gezinti yapmanız için izleyeceğiniz yöntemleri tek tek kaleme alacağız. Tüm modeller için ayarların nereden yapılacağını kapsamlıca konu aldığımız bu yazı sonrasında sizler de cihazlarında ses çıkmadan gezinti sağlayabilirsiniz. Aslında adımlar çok basit sadece bilinmesi gerekenlerin bilinmemesinden ötürü sorunlar yaşıyorsunuzdur. Gelin isterseniz şimdi tüm android işletim sistemli telefonlarda işlemlerin nasıl sağlanacağını inceleyelim.

Android telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum

Samsung tuş sesini kapatma, htc tuş sesini kapatma, lg tuş sesini kapatma, android tuş sesini kapatmak istiyorum, telefonumun tuş sesini kapatmak istiyorum. Android telefonlarımızdan çıkan tuş ya da klavye seslerinin kapatılması için yapılacak işlemleri tek tek kaleme aldık. Tüm modeller için hangi yöntemlerin sağlanacağını yazımızda okuyup işleme aldıktan sonra problem ortadan kaldırılacaktır.

Telefon tuş sesini kapatma

Telefonların modelleri değişik olsa da işletim sistemleri bir olunca yaşanan sıkıntıları tümüyle kaleme aldık. Şimdi tüm modeller için izleyeceğiniz çözüm yöntemlerini anlatmaya başlayalım.

HTC telefonlarında tuş sesini kapatma işlemleri için;

  • Telefonumuz için ilk olarak Ayarlar > Dil ve klavye öğesi > HTC Sense Input butonuna basıp> Sesli geri bildirim öğesini seçiniz ve Klavye seslerini kapatmak için ” Hiçbiri ” demeniz yeterli olacaktır.

LG telefonlarında tuş sesini kapatma işlemleri için;

  • Bu telefonlarda ise ilk olarak Ayarlar > Genel > Dil ve Giriş > LG KLAVYE > LG Klavyenin yanında bulunan çark şeklinde ayarlar butonuna tıklayalım > Ek ayarlar kısmından ” Tuşa Basıldığında ses çıkar ” dedikten sonra burada da işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Samsung telefonlarında tuş sesini kapatma işlemleri için;

  • Telefonumuzdan  Ayarlar -> Ses -> Dokunmalı Geri Bildirim dedikten sonra problem giderilecektir.

Android telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum ile ilgili tüm modeller için işlemlerimizi sağladık. Sorun devam ederse yorumdan bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ama sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Android telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum, telefon tuş sesini kapatma, klavye sesini kapatma, tuş sesi kapanmıyor, samsung tuş sesi kapatma, klavye sesi kapanmıyor Android telefonlarda klavye sesini kapatamıyorum, telefon tuş sesini kapatma, klavye sesini kapatma, tuş sesi kapanmıyor, samsung tuş sesi kapatma, klavye sesi kapanmıyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz