Samsung galeri açılmıyor kilitlendi gözükmüyor. Samsung telefonunuzda galeri kaybolduysa bu durumda nelerin kontrol edileceğini bildireceğiz.

Samsung telefonlarının çeşitli modelleri bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte  her geçen gün telefonların da bir üst modelleri çıkmaktadır. Yalnız modellerin artışı sorunların bittiği anlamı taşımamaktadır. Nedenine gelince de bir çok kullanıcı gün içerisinde resimler ve videolar çekip bunları telefonların galeri alanında saklamaktadır. Gün geldiğinde facebook, twitter, instagram ya da whatsapp gibi uygulamalarda tekrarında paylaşmaktadır. Fakat bu son dönemlerde samsung serilerinde galeri alanının gözükmemesiyle ilgili sorunların olduğu dile getirildi. Ya da galeri de gezinti sırasında telefonun burada kilitlendiği ya da hiç açılmadığı bildirenlerde oldu. Biz de bu bildirileri dikkate alarak acaba sorun ne ile alakalı bunu kontrol ettik. Kontrollerimiz neticesinde galerinin tekrar gözükmesi ve sizlerinde galeri alanına giriş yapabilmeniz için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Samsung galeri açılmıyor kilitlendi gözükmüyor

Samsung telefonumdaki galeri açılmıyor, samsung telefon galeri sorunu, telefonumdaki galeri kayboldu, samsung galeri kayboldu, samsung galeri nereye gitti, samsung galeriye nasıl ulaşabilirim? Samsun Galaxy A3 – A5 – A8 – J2 – J5 ve J7 modellerini kullanan bir çok kullanıcı da galerinin açılmadığı ya da gözükmediğine ilişkin bilgilendirmelerin sıklaştığı tespit edilmiştir. Bu tespit ile ilgili gerekli araştırmaları sağladık. Beraber yapacağımız işlemler sonrasında problem ortadan kalkacaktır.

Samsung galeri gözükmüyor

Samsung telefonunuzda gezinti sağladığınız sırada bir anda galeriye ulaşamadığınızı gördükten sonra hemen sorun donanımsal olduğunu düşünerek telefonu değiştirmeyi ya da geri vermeyi düşünmeyin. Çünkü böyle bir durum karşısında gerçekleştirilecek işlemler var bunları yaptıktan sonra sorun giderilmez ise sağlanacak işlemleri sizlere sunacağız.

Öncelikle telefon menü ekranından ”Ayarlar” alanına geliyoruz. Buradan da ”Uygulama yöneticisi” adı altında bir ekran göreceksiniz. Bu alana geldikten sonra ”Tümü” alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Tümü alanında ”Galeri” yazısını göreceksiniz. Geldiğiniz bu alanda ”Ön belleği sil” dedikten sonra cihazı kapatıp açtıktan sonra galerinin artık telefonda yeniden görülmesi gerekiyor.

Samsung galeri açılmıyor kilitlendi gözükmüyor, galeri açılmıyor, galeri kilitlendi, galeri kayboldu, samsung galeri gözükmüyor, samsung galeri yok

Tüm bu işlemler kapsamında galeriye hala daha erişim sağlayamıyorsanız bu durumda sorun farklı olabilir. Yani eğer siz çektiğiniz video ve resimleri hafıza kartına kayıt ettiyseniz bundan ötürü de sorun yaşıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda cihazda takılı olan kartı çıkartıp temizledikten sonra tekrar denemeniz yeterli olacaktır.

Samsung galeri açılmıyor kilitlendi gözükmüyor ile ilgili sağlanan işlemler yanıt alamaz iseniz alınan hataları yorumda bizlerle paylaşmanız sizler için faydalı olacaktır.

14 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben samsung j7 prime kullanıyorum benim sorunumda galeride fotolar yarıya kadar görünüyor yarıdan sonrası karanlık görüntülenmiyor bunun icin destek rica ediyorum teşekkür ederim…

    • Merhaba Metehan bey,

      Öncelikle verilerinizi bir usb bağlantısıyla bilgisayarınıza aktarmayı deneyin. Bunu yapalım ki ilk adım olarak bakalım telefon ile alakalı mı sorun yaşıyorsunuz. Sorun telefon ile alakalıysa ona göre sıfırlama yada müdahalede bulunacağız. Yazı içerisindeki adımları izledikten sonra da aynı hata mı geliyor

  2. Merhaba ben samsung J7 prime kullanıyorum galeri uygulamam birden döndü ve yukardaki her şeyi yapmama rağmen hala açılmıyor lütfen destek istiyorum teşekkür ederim.

  3. Ben depolama alanını açarken yanlışlıkla fotoları hafıza kartından sd karta taşıdım sonra geri düzeltteye çalıştım ama şimdi wp ve ss fotolarının tarihi 3 nisan oldu ( 3 nisan da oluyo bu olay ) düzelir mi ?? Veya nasıl düzelir ??? Yardım edin nooluuur ???

  4. Evet az önce yazdıklarınızın hepsini uyguladım ve artık tüm galeriyi görebiliyorum.önceden resimler beyaz kutucuklar halindeydi.çok teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz