General mobile telefonu modem olarak kullanma. Telefonu modeme çevirme ve internet paylaşımının sağlanabilmesi için gerekli işlemleri sizlere sunacağız.

Bir çok telefon kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan general mobile telefonları tercih edilen ürünler arasındadır. Ürünlerin ekonomik bakımdan da kullanıcılara fayda sağladığını belirtmek mümkündür. Artık telefonlarımız tek başına işlem görmemektedir. Sim kartımıza tanımlı mesajlaşma ve internet özelliği ile birlikte istenilen kişiyle istenilen araştırmayı sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra telefonu modem olarak kullanabiliyorsunuz. Böylelikle evin modemi arıza yaptığında ya da arkadaşlarınızdan birinin interneti bittiğinde anında internet paylaşımını aktif hale getirebilirsiniz. İnternet paylaşımının aktif hale geldikten sonra arkadaşlarınız sizin telefonunuzun kablosuz ağına bağlanarak internete girebilir. Yalnız bunu yaparken arkadaşınıza ya da evdeki kişilere internet üzerinden video indirme ya da izleme yapmasını istemeyin. Çünkü mobil veriniz otomatik olarak kullanımlara bağlı olacak şekilde bitecektir. Bu uyarıyı muhakkak interneti paylaştığınız kişiye bildirmelisiniz.

General mobile telefonu modem olarak kullanma

General mobile telefonu interneti nasıl paylaşılır?, General mobile internetini paylaşamıyorum, mobile internet paylaşımı nasıl yapılır?, general mobile hotspot ayarlarını sağlamak istiyorum, General mobile telefon kullanıcıları arkadaşları için ya da evde internetin olmaması durumda evdeki kişilere internet paylaşımını sağlamak için telefonun hotspot ayarını açmak durumundadır. Bir nevi telefonu modem haline getirip kendi wifi ağ adına bağlan dedikten sonra şifresini vererek internetini paylaştırabilir.

General mobile telefonum interneti paylaşmıyor

Cep telefonunuzun marka ve modeli general mobile ise bu halde internetin paylaştırılabilmesi için izlenecek yolları paylaştıracağız.

  • Önce telefonumuzun ”Ayarlar” kısmına geldikten sonra,
  • Seçenekler alanında bulunan ”İnternet paylaşımı” kısmına giriş sağlıyoruz.
  • Daha sonrasında ”Taşınabilir wi-fi noktası” alanını aktif hale getirelim.
  • Sonrasında gelen ekranda ”Kablosuz hotspot kurulumu yap” ikonuna tıklamanız halinde bir ağ adı ve şifre belirlenecek alan gelecektir.
  • Ağ adı ve şifreyi belirleyerek paylaşımlarınızı artık sağlayabilirsiniz.
  • Sağlanan işlemler sonrasında herkes belirlenen kablosuz ağ adı ve şifre ile birlikte giriş gerçekleştirmesi sağlayabilir.

Bu sayede gerçekleştirilen işlemlerle birlikte General mobile telefonu modem olarak kullanma sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

General mobile telefonu modem olarak kullanma, telefon internetini paylaşma, telefon internetini paylaşıma açma, telefonum interneti paylaşmıyor, general mobile telefonu modem yapma, general mobile telefonum interneti paylaşmıyor General mobile telefonu modem olarak kullanma, telefon internetini paylaşma, telefon internetini paylaşıma açma, telefonum interneti paylaşmıyor, general mobile telefonu modem yapma, general mobile telefonum interneti paylaşmıyor General mobile telefonu modem olarak kullanma, telefon internetini paylaşma, telefon internetini paylaşıma açma, telefonum interneti paylaşmıyor, general mobile telefonu modem yapma, general mobile telefonum interneti paylaşmıyor General mobile telefonu modem olarak kullanma, telefon internetini paylaşma, telefon internetini paylaşıma açma, telefonum interneti paylaşmıyor, general mobile telefonu modem yapma, general mobile telefonum interneti paylaşmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz