Paylaş

Samsung destek şikayet yardım iletişim hattı için araştırma içerisine girdiyseniz eğer hazırlamış olduğumuz yazımızda bu bilgileri paylaşacağız.

Samsung destek şikayet yardım iletişim

Samsung, teknoloji alanında 1938 yılında beri bulunmaktadır. Güney Kore’de kurulan bir şirket olduğunu da bilmelisiniz. Elektronik üretimi bakımından ülkemizde de oldukça popülerdir. Telefon ve televizyon bakımından en çok tercih edilen marklar arasındadır.

Telefon ve televizyonunuzda yaşamış olduğunuz teknik sıkıntılarla ilgili neler yapmanız gerektiğine dair yazılarımızı sizinle paylaşmıştık. Normal şartlar yaşamış olduğunuz her sıkıntıda ürününüz servise götürmenize gerek bulunmamaktadır.

Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde buna ihtiyaç bulunmamaktadır. Çünkü elinizin altında internet var ve internet üzerinden artık her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Yalnız donanımsal kaynaklı durumlarda muhakkak bir iletişim kanalı aramaktayız.

Siz ilk önce olması gereken tüm ayarlarınızı ve yapmanız gereken tüm işlemlerinizi yaptıktan sonra problem devam ediyorsa bu durumda arama sağlayabilirsiniz. Biz de bire bir iletişime geçebileceğiniz Samsung destek kanalı var mı? Bu soruların yanıtını araştırmış bulunuyoruz. Aşağıdaki bilgiler sizin araştırmalarınıza yardımcı olacaktır.

samsung

Samsung iletişim

  • Samsung’un müşteri hizmetleri numarasını arayabilmeniz için telefonunuzdan ‘’444 77 11’’ numarasını çevirmeniz yeterlidir.
  • Diyelim ki siz aramak istemiyorsunuz canlı destek almak istiyorsunuz.
  • Bu durumda da http://livechat.support.samsung.com/Customer_new/TR adresi üzerinden canlı desteğinizi alabilirsiniz.
  • Karşılaşmış olduğunuz sorunu çıkan müşteri hizmetleri yetkililerine bildirmeniz durumunda o size yapmanız gerekenler hakkında bilgi verilecektir.
Samsung destek şikayet yardım iletişim
  • İletişim formu doldurmak istiyorsanız eğer https://www.samsung.com/tr/support/email-technical-question/ alanında işleme koyabilirsiniz.
  • Yalnız yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili yapmış olduklarınızı da muhakkak bildirmenizde yarar bulunmaktadır.
  • Samsung cihazlarınız ile ilgili desteği bu şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Televizyon ya da telefonunuzda bir problem yaşanıyorsa teknik olacak yapacağınız işlemleri web sitemizde de arama sağlayarak bulabilirsiniz.

İletişim noktasın yapmanız gereken işlem aşamalarından bahsetmiş bulunuyoruz. Olur da sorun yaşarsanız bunu bize yorum alanından bildirmeniz yeterli olacaktır. Konuya sizin eklemek istedikleriniz varsa onu da yine aynı şekilde yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here