Paylaş

Merhabalar, bugün sizlere Samsung tv youtube bir anda kapanıyor sorununu gidermek için neler yapmanız gerektiğini kapsamlı şekilde anlatacağız.

Samsung tv youtube durmadan kapanıyor sorunu karşısında hangi yolları takip etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte probleminizi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabileceksiniz. Kapanma probleminizin ortadan kaldırabilmek için girdiğiniz araştırmalara katkımız olsun diye yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Televizyonunuzda meydana gelen bu sorunun giderilebilmesi için ilk olarak Samsung tv ile modem arasındaki bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bu kontrolleri yaptığınızda hiçbir problem görünmüyorsa kablo bağlantılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bundan da bir sorun yok ise diğer hususların neler olduğunu birlikte inceleyeceğiz.

Uygulama durmadan neden kapanır?

Youtube uygulamanız televizyonunuzda durmadan kapanıyor olmasının farklı nedenleri olduğu için bunların tamamını gözden geçirmeniz gerekiyor. Kumandanızın üzerinde bulunan ‘’EXİT’’ tuşunun takılı kalıp kalmadığını gözden geçirmelisiniz.

youtube durmadan kapanıyor

Bazen ‘’EXİT’’ tuşunun takılı kalmasından dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Eğer takılı kalmamışsa diğer yöntemleri kontrol edelim.

Cihazınıza gelen bir güncellemeden dolayı bu hatayı alıyorsunuzdur. Dolayısıyla televizyonunuzu güncelleyin. Saat ve tarih aralıkları hatalı ise bu hatayı düzeltin. Televizyonunuz da sadece youtube uygulaması mı durmadan kapanıyor bunu kontrol edin. İnternet üzerinden bağlantı kurduğunuz diğer uygulamalarınızı gözden geçirin.

Onlarda herhangi bir sorun görünmüyor sadece youtube uygulamanızda bir problem yaşıyorsanız televizyonunuzu kapatın yeniden açın. Yaptığınız ayarlar sonucunda problem hala daha devam ediyorsa Samsung televizyonunuzun Youtube desteği bitmiş olabilir. Bunun içinde Samsung müşteri hizmetlerini aramalısınız. Yapacağınız görüşme sonrasında eğer desteğin kaldırıldığına dair bir bilgi aldıysanız yaşadığınız sorunun sizle alakalı olmadığını bilmelisiniz.

Samsung tv youtube bir anda kapanıyor

Samsung televizyonunuz da farklı bir sorun yaşıyorsanız bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Youtube durmadan kapanıyor olmasıyla ilgili bir diğer işlem ise wi-fiden bağlanıyorsanız farklı bir ağa bağlanarak deneme sağlamalısınız.

Samsung tv youtube bir anda kapanıyor probleminizin bir diğer nedeni ise televizyonunuzun ön belleğinin yoğunluğundan kaynaklıdır. Bunu da dikkate almalısınız. Sorununuzla ilgili yukarıdaki adımlarınızı işleme koymanız durumunda çözüm sağlayabilirsiniz. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here