Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz yazımızda Pubg bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı uyarısı alıyorsanız sorununuzu nasıl çözüme kavuşturacağınızı anlatacağız.

Corona salgınının dünya geneline yayılmasıyla birlikte ülkemizde de etkisini hızlı şekilde göstermiştir. Alınan önlemlerle birlikte bu virüsün yaygınlaşması ise en aza indirilmiştir. Bayramda olduğumuz bu dönemde dahi 4 gün boyunca sokağa çıkma yasağının gelmesi buna en güzel örneklerden birisidir. Evde kalınan bu dönemde oturmaktan ya da film izlemekten dolayı canınız sıkılabilir. Can sıkıntısının önüne geçilmesi için ise Pubg oyununu indirip oynayamaya başlayabilirsiniz. Ancak son zamanlarda Pubg bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı sorunu ile sıkça karşılaşıldığını tespit ettik.

  • Oyuna girdiğiniz esnada ya da oyun sırasında almış olduğunuz bu uyarının altında yatan nedenin ne olduğunu birlikte inceleyip sorununuzu gidereceğiz.

Pubg bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı

Pubg yeni sürümden giriş yapıldı

Pubg yeni sürümden giriş yapıldı hatasının alınma nedeni oyuna gelen son güncelleme ile birlikte oldu. Tüm uygulama ve oyunlarda olduğunu gibi Pubg mobile oyununa da sürekli güncelleme getirilmektedir. Son getirilen güncelleme ile birlikte kullanıcıların bazıları da hatalarla karşılaşmaya başladı.

Almış olduğunuz hatanın genel sebebi ise aynı hesabın 2 ayrı cihazlarda kullanımı olduğudur. Yani siz mevcutta kullanım yapmış olduğunuz bir hesabınızla farklı bir cihazdan giriş yapıyorduysanız güncelleme ile birlikte giriş sağladığınız bu hatayı almaya başlarsınız. Hatanın çözümüne yönelik işlemlerin sağlanabilmesi için ise Pubg mobile yetkilileri ile iletişime geçmeniz gereklidir. Nick’in ilgili yetkililere bildirilmesi ve durumun belirtilmesi ile beraber sorun kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

  • Yetkililerle nasıl iletişime geçeceğinizi bilmiyor olmanız gayet normal bir durumdur.
  • Sorununuzu bildirebilmeniz için https://pubgmobile.helpshift.com/a/pubg-mobile/ bu alana girişinizi yapılması yeterlidir.
  • İlgili alana erişiminizi yaptığınızda karşınıza direk olarak sorunun bildirilmesine yönelik bir ekran gelecektir.
  • Gelen ekrandaki bilgileri kendinize bağlı olacak şekilde bildirmeniz durumunda yetkililer tarafından gerekli incelemeler sağlanarak size geri dönüş yapılacaktır.

Bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı

Pubg bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı

Bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı probleminin çözümü formun doldurulmasıyla birlikte 24 saat içerisinde giderilebilmektedir. Yoğunluğun olması durumunda bu süre 24 saat iken 48 saate çıkabilmektedir.

Oyunda aldığınız hataları bize yorum alanından bildirmeniz durumunda gerekli incelemeleri yaparak var olan bilgilendirmeleri sizinle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here