Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Pubg mobile bize ulaşın sorun bildirme iletişim konusundaki işlemlerinizi nereden bildirileceğini anlatacağız.

Günden güne popülerliğini artıran Pubg mobile oyununda kullanıcı kitlesi arttıkça alınan hatalarında sayısı çoğalmaktadır. Bir çok kullanıcı almış oldukları hatalar sonucunda sorununu nasıl gidereceğini ya da nereye ileteceğini bilememektedir. Pubg mobile bize ulaşın sorun bildirme iletişim noktasında araştırmalarımızı yapmış bulunmaktayız.

  • Yaşanan sorunları bire bir Pubg mobile yetkililerine bildirebilmeniz için nelere giriş yapmanız gerektiğine beraber bakacağız.

Pubg mobile bize ulaşın sorun bildirme iletişim

Pubg mobile iletişim

Pubg mobile sorun bildirme işlemlerinizi bir telefondan değil de forum üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Hiçbir oyunun ya da uygulamanın bire bir iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Dolayısıyla doğru formun bulunup iletişime bu doğrultuda geçilmesi sizin için en doğru olanıdır.

  • Problemlerinizi iletebilmeniz için girdiğimiz araştırmalar sonucunda https://pubgmobile.helpshift.com/a/pubg-mobile/?contact=1 bu alana giriş gerçekleştirmeniz yeterlidir.
  • İlgili sayfaya girişinizi yaptıktan sonra direk olacak şekilde sorunu bildireceğiniz form açılacaktır.
  • İletişim mail adresinizi oyundaki takma adınızı ve sorunun açıklamasını detaylı bir şekilde sağlayıp ‘’Gönder’’ diyebilirsiniz.
  • Ayarları yapmanız ile beraber pubg mobile yetkilileri ile iletişiminizi sağlamış olacaksınız.
  • Pubg yetkilileriyle iletişime geçebileceğiniz farklı bir yol ise;
  • https://support.pubg.com/hc/tr/requests/new bu alana giriş gerçekleştirerek iletişime geçmektir.

Pubg mobile bize ulaşın

Pubg mobile sorun bildirme

Pubg mobile bize ulaşın alanına üstteki kısımdan direk olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Çoğu kullanıcının müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi numarası var mı diye arama yaptığının farkındayız. Böyle bir arama yapsanız bile ilgili numaraya ulaşamayacağınızı bilmenizi isteriz. Hiçbir oyun üreticilerinin ya da sosyal medya merkezinin kendi içerisinde numarası bulunmamaktadır.

Destek veren ya da bu konu hakkında bilgi sahibi olan numaralar olsa da onlarda bu yaptığınız alandan işlemlerinizi gerçekleştirebilmektedir. Pubg oyununun kısa süre içerisinde bu kadar popüler olması ve günden güne de bu popülerliğini arttırmasının tek nedeni grafikleri ve çok oyunculu olmasıdır.

Yeni teknolojiye ayak uydurması da buna etki eden nedenlerden birisidir. Corona virüsünden sonra ise oyunu oynayan kişi sayısının daha da arttığını söyleyebiliriz. Merak ettiğiniz farklı bir konu varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Pubg mobile bize ulaşın sorun bildirme iletişim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here