iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma, Youtube videolarınızı iphone telefonlarınız da da artık ileri geri sarma işlemini artık yapabilirsiniz.

Bilgisayar ve tabletler de youtube üzerinden izlemiş olduğumuz videoları ileri geri sarma işlemini sağlayabiliyorduk. Fakat akıllı telefonlarda bunu yapmak neredeyse imkansızdı. İzlediğimiz videoları istediğimiz yere getiremediğimiz için tam anlamıyla bize bir kaos yaşatıyordu. Her geçen gün kanal sahiplerinin çoğalmasıyla birlikte youtuber olma yolunda bir çok insan güncel haberleri artık youtube atmaktadır. Ve her akıllı telefon kullanıcıları da güncel haberleri youtube üzerinden takip etmeye başlamıştır. Daha öncesinde android telefonlarında youtube üzerinden izlenen videoların ileri veya geri sarma işlemlerinin nasıl yapıldığını konu almıştır. Bu yazımız da ise tam tersi iphone telefonlarımızdan youtube üzerinden video izlerken ileri geri almanın nasıl olduğunu gerek yazılı olarak gerekse de görsel bir şekilde sizlere anlatacağız. Eminim siz de youtube yetkililerinin getirmiş olduğu bu yenilikten dolayı çok sevinmişsindir. Bundan sonraki süre içerisinde youtube videolarını artık 10 saniye ileri atabiliyorsunuz. Ard arda yaparsanız 10 sn üzerine eklenerek bu 1 dakika ya da 10 dakikaya kadarda çıkmaktadır. Şimdi bu işlemleri telefonumuz üzerinden nasıl yapıldığına bir göz atalım.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma

iphone telefonumda videoları ileri sarma, iphone youtube ileri sarma, iphone youtube geri sarma, iphone telefonumda youtube videoları ileri sarma, Youtube artık hem android hemde iPhone telefonlarında izlenen videolar için ileri ve geri sarma özelliği aktif hale getirmiştir. Özellikten faydalanmak isteyen kullanıcı sayısı da hiçte az değildir. İşte biz de bu merak edilen özelliğin nasıl kullanacağınızı adım adım sizlere anlatacağız.

iphone telefonumda videoyu geri sarma

Youtube yetkililerinin android ve iphone telefonlarına getirmiş oldukları ileri veya geri sarma özelliği ile birlikte artık daha izlenilir bir hale gelmiştir. Daha öncesinde izlediğimiz videoları bir türlü istediğimiz yer de durdurmasını sağlayamıyorduk. Bu da bizi sinir noktasına getiriyordu. Ya da videonun mecbur o zamana gelmesini beklerken oldukça zaman kaybettiriyordu.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma, iphone telefonumda videoyu geri sarma, iphone telefonumda videoyu ileri sarma, youtube ileri sarma, youtube geri sarma, youtube ileri alma

Artık youtube kullanıcı kitlesinden gelen yoğun isteklerini geri çevirmeyerek telefonlara bu özelliği aktif hale getirmiştir. Şimdi işlemlerin nasıl yapıldığını sizlere sunacağız.

  • İlk olarak youtube uygulamasına giriş gerçekleştirip izlemek istediğimiz videonun üzerine geliyoruz.
  • Videonun üzerine geldikten sonra ileri sarmak için ekranın sağ tarafına hızlıca iki kez tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza ”10 saniye” bilgilendirmesi gelecektir.
  • 10 saniye videonuz ileri alınmıştır.
  • Hızlı hızlı 4 kere basarsanız 20 saniye ileri alır. Ne kadar ard arda tıklarsanız o kadar süre dilimi içerisinde 10 saniye ileri sarma olacaktır.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma böylelikle artık videoların sarma işlemlerini gerçekleştirmesini sağlamış olacaksınız. Umarım faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma, iphone telefonumda videoyu geri sarma, iphone telefonumda videoyu ileri sarma, youtube ileri sarma, youtube geri sarma, youtube ileri alma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz