Google play store 963 hatası nedir nasıl giderilir, Merak edenler için konuyu araştırdık. Play store bir hata nedeniyle indirilemedi uyarısını çözümü haberimizde.

Play store uygulaması android işletim sistemli telefonlarına ve tabletlerine kurulu bir şekilde gelmektedir. Yani bu uygulama zaten kendi içerisinde varlığını taşımaktadır. Ancak bu uygulama içerisinde bazen kullanıcılar bazı hatalarla karşı karşıya kalmaktadır. Bize düşen görev ise sizin play store üzerinde yaşadığınız veya karşılaştığınız sorunların nasıl giderileceğini sizlere bahsetmektedir. Kaleme almış olduğumuz bu yazımız da ise google play hesabında karşılaşılan 963 hatasının çözümüne değineceğiz. Çünkü alınan hata sonrasında play store bir hata nedeniyle indirilemedi uyarısı gelmektedir. Bu da sizin uygulama üzerinden gerek oyun gerekse de uygulama indirmenize engel teşkil etmektedir. Bu engellerin ortadan kalkması ve sizin sorunsuz bir şekilde indirimlerin devam ettirmeniz için gerekli yöntemleri anlatacağız. Belirttiğimiz yöntemlerdeki aşamaları tablet ya da telefon üzerinden yapmanız durumunda problem ortadan kalkmış olacaktır.

Google play store 963 hatası nedir nasıl giderilir

Oyun bir hata nedeniyle indirilemedi, bir hata nedeniyle indirilemedi, google play bir hata nedeniyle indirilemedi, google play store 963 hatası, hata kodu 963 nedir?, google play store üzerinden indirmiş olduğum uygulamada 963 hatası alıyorum, 963 sorunu nasıl giderilir? Bu yaşanan aksaklıklar sebebiyle sorduğunuz bu tüm soruların yanıtını haberimizde bulmanız mümkündür.

Google play bir hata nedeniyle indirilemedi

Telefonumuza Facebook, instagram, youtube, whatsapp ya da oyun indirmek için kullanım sağladığımız play store hesabında yaşanan 963 hatası için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız. Gelen hatanın ayrıca bir hata nedeniyle indirilemedi olarak da bilinmektedir. Şimdi bu sorunumuzun nasıl giderileceğine bir göz atalım.

  1. İlk olarak telefonumuzun içerisinde var olan ”Ayarlar” bölümüne girerek buradan da ”Uygulamalar” kısmına giriş yapıyoruz.
  2. Sonrasında ”Tümü” kısmına tıklıyoruz.
  3. Gelen kategori ekranında ”Google play store” alanını göreceksiniz.
  4. Buraya giriş yaptıktan sonra ”Verileri ve ön belleği temizle” demeniz durumunda  tekrar play store üzerinden indirmeye çalıştığınız uygulamayı indirmeyi deneyin sorun giderilmiş olacaktır.
  5. Eğer sizin sorununuz bununla giderilmediyse google play store hesabını kaldırıp yeni bir hesapla giriş yapmayı deneyin.
  6. O da olmaz ise SD kartını çıkartıp yeniden takmanız halinde problem giderilmiş olacaktır.

Google play store 963 hatası nedir nasıl giderilir çözüm adımlarında hala daha sorunlarla karşılaşıyorsanız durumu bizimle yorum bölümünden iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Google play store 963 hatası nedir nasıl giderilir, play store bir hata nedeniyle indirilemedi, google play bir hata nedeniyle indirilemedi, 963 hatası nedir, 963 hata kodu, google play 963 hatası

 

Önceki İçerikGoogle play store df bpa 09 hatası nedir nasıl cözülür
Sonraki İçerikiPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri alma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz