iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri saramıyorum, Youtube videolarını ileri geri alamıyorsanız haberimizi sizler için faydalı olacaktır.

Teknolojinin hızla gelişmiş olduğu bu dönem içerisinde youtube uygulaması da kendi içerisinde yeniliklere gitmektedir. Tüm uygulamalar kullanıcıların isteklerine yanıt vermek durumundadır. Harici durumunda kullanıcılarını kaybedebilirler. Böyle bir durumda telefonlarımızda izlenen videoların istediğimiz yere ilerlemesini sağlayamıyorduk. Ya da videonun komik bir yerini tekrar izlemek istediğimiz de o yere geri gelemiyorduk. Bu da videonun izlemek istemediğimiz yerleri de izlemek durumunda kalıyorduk. Yaşanan bu sıkıntıların önüne geçilebilmesi için gelen yenilikle birlikte artık 10 saniyeli olacak şekilde sizler de videolarınızı ileri alabiliyorsunuz. Yalnız bazı iphone kullanıcıları nedense bu özellikten yararlanamadıklarını dile getiriyoruz. Bizlere iletilen bu durumların neyle ilgili olduğunu ise araştırmasını gerçekleştirdik. Yapılan araştırmalar neticesinde izleyeceğimiz yöntem ile sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri saramıyorum

iphone youtube videolarını ileri saramıyorum, youtube geri sarılmıyor, youtube videolarını geri saramıyorum, youtube videoları saramıyorum?, videoları ileri veya geri sarma, iphone videoların geri alma işlemlerini gerçekleştiremiyorum. Youtube uygulamasının iphone ve android telefonlarına getirmiş oldukları ileri geri alma olayı telefonunuzda ele alınmıyorsa yapılması gerekenleri aktaracağız.

iphone youtube ileri sarılmıyor

iPhone telefonunuzda bir video ileri sarılmıyor ise sebebi ne olabilir? Bunun cevabını sizlere aktarmadan önce telefonunuzda youtube videosunun nasıl ileri sarılacağını bilmeniz gereklidir.

  • İlk olarak telefonunuzdan youtube hesabına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde bir video açarak ileri almak için sağa iki kez ard arda tıklıyoruz.
  • Geri sarmak için ise sol tarafa iki kez ard arda tıklıyoruz.
  • Bu işlem sonrasında ”10 Saniye” olarak ileri veya geri sarılacaktır.
  • Ama yapılan işlemler sonrasında eğer siz daha fazla ileri sarmak istiyorsanız hızlıca seri seri tıklamanız gereklidir.

Yaptığımız işlem ayarları netice vermez ise bu durumda yapılması gereken işlemlerden ilki telefonumuzdan youtube güncellemek olacaktır. Apple store uygulamasına girerek youtube yazmanız halinde gelen güncelleme gözükecektir. Ya da uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesinin gerçekleştirmesini yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra telefonu kapatıp yeniden açarak youtube uygulamasına giriş gerçekleştirelim.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri saramıyorum işlem ayarları sonuç verecek ama siz sonuç almadıysanız karşılaştığınız sorunu yorum bölümüne iletebilirsiniz.

iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri saramıyorum, youtube geri sarılmıyor, youtube video ilerletme sorunu, youtube video ilerlemiyor, iphone youtube geri sarılmıyor, iphone youtube ileri sarılmıyor iPhone telefonumda youtube videolarını ileri geri saramıyorum, youtube geri sarılmıyor, youtube video ilerletme sorunu, youtube video ilerlemiyor, iphone youtube geri sarılmıyor, iphone youtube ileri sarılmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz