iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor ise hangi yolları izleyerek telefondan telefona internet çekeceğinizi görsel olarak sunumu sağlayacağız.

Telefondan telefona internet çekme işleminin iPhone cihazlarında nerede olduğunu bilmeyenlerin sayısı oldukça fazladır. Bizlerde bu bilinmezliğin ortadan kalkabilmesi için arkadaşınıza ya da sizin internet ihtiyacı olduğunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini kaleme alacağız. Çünkü artık günümüz teknolojisinde teknik servis elemanları dahi eve gelmeden uzaktan işlemleri halledebiliyor. Örneğin evinizdeki modemde yaşanan arızayla ilgili soruna bakabilmek için telefonun internetini paylaştırarak bilgisayara uzak bağlantı yapılmaktadır. Haliyle hotspot bazı anlarda oldukça işe yaramaktadır. Mobil internetlerimiz bazen ay içerisinde bizlere yetmemektedir. Buda bizi internetsiz bırakabiliyor. Böyle bir durumda acil internet ihtiyacın da arkadaşımızın internetini paylaşmasını isteyebiliyoruz. Tabi hem arkadaşını hemde siz iPhone telefonlarında mobil veri bağlantısının nasıl paylaştırılacağını bilemiyorsanız durum sıkıntıya sokabilir. Biz de bu sıkıntıya girmemeniz için sizin adınıza gerekli incelemeleri sağlamış bulunuyoruz.

iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor

iphone telefondan internet nasıl paylaşılır? iPhone’da internet paylaştırma var mı?, iphone internet paylaştırma nasıl yapılır, iphone kişisel erişim noktasını açamıyorum, iphone kişisel veriyi paylaşamıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. iPhone cihazın da kendi internetinizi paylaştırmanın nereden olduğunu kapsamlıca konu aldığımız yazımızla birlikte problemleriniz çözüme kavuşmuş olacaktır

iPhone telefonumdan internet paylaşılmıyor

Telefonunuzdaki interneti paylaştırmak istiyorsanız ve telefonunuz iphone ise bu durumda ayarların nereden ve nasıl yapıldığını sizler için konu alacağız. Sağlanacak işlem ayarları sonrasında mobil veriniz fazla gitmemesi için internet paylaştığınız kişiye video izlememesi için tavsiyelerde bulunmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü kısa süre içerisinde sizin de internetiniz kesilebilir.

iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor, iphone telefonumdan internet paylaşılmıyor, telefondan telefona internet çekme, iphone hotspot sorunu, iphone internet paylaşamıyorum, iphone internet paylaşılmıyor

  • iPhone cihazından internet paylaşımının gerçekleştirebilmesi için öncelikle telefonumuzun ”Menü” alanına giriş yapıyoruz.
  • Buradan da ”Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyoruz.
  • Gelen ekran da ”Kişisel erişim noktası” olacaktır. Buranın içerisine girmeden mobil verinin aktif olup olmadığını kontrol ediyoruz.
  • İşlem ayarı sonrasında gelecek olan ekranın üst alanın yer alan kutucuğu sağa doğru kaydırmanız halinde sorun kalmayacaktır.
  • Wi-fi parolası zaten hemen orta kısımda yer almaktadır.
  • Wi-fi ağını açın kendi ismini görün bağlan dedikten sonra burada yer alan parolayı girmeniz yeterli olacaktır.

iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor ile ilgili çözümü sizler adına sunmuş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor, iphone telefonumdan internet paylaşılmıyor, telefondan telefona internet çekme, iphone hotspot sorunu, iphone internet paylaşamıyorum, iphone internet paylaşılmıyor iPhone telefonumda internet paylaşımı olmuyor, iphone telefonumdan internet paylaşılmıyor, telefondan telefona internet çekme, iphone hotspot sorunu, iphone internet paylaşamıyorum, iphone internet paylaşılmıyor

Önceki İçerikAndroid telefonumda internet paylaşımı olmuyor
Sonraki İçerikSamsung yazılımı güncellemesi yapamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz