Samsung yazılımı güncellemesi yapamıyorum sorunu ile alakalı olarak yaşanan aksaklıklar sonrasında çözüm adımlarını sizler için sunumunu sağlayacağız.

Telefon alımlarında en çok tercih edilen ürünlerden biri de samsung marka telefonlardır. Bu telefonlar hem kullanımı hemde kullanımda ki rahatlığı ile göz kamaştırmaktadır. Akıllı telefonlara gelen güncellemeler cihazın geri planda kalmamasını ve hızlanmasına sebebiyet vermektedir. Haliyle bizlerinde kullanımını gerçekleştirmiş olduğumuz telefonlara güncelleme gelmediği taktirde sorunun ne olduğunu anlamaya çalışmaktayız. Yani cihazlara gelen sürümler yazılım güncellemesi olarak telefonunuza gelmektedir. Bunu da otomatik olarak sağlayabiliyorsunuz. Yalnız samsung marka telefon kullanıcılarının bazılarında ürünlerine yazılım güncellemelerinin gelmediğini ya da bu işlemi yapamadıklarını beyan etmektedir. Biz de bu haberimizde işlem ayarlarının nereden sağlanacağını, hangi yolların izleneceğini detaylıca konu alacağız.

Samsung yazılımı güncellemesi yapamıyorum

Samsung yazılım güncelleme indir, samsung yazılım güncelleme inmiyor, samsung yazılım güncelleme nasıl yapılır?, samsung telefonumda yazılım güncellemelerini yapamıyorum, samsung telefonumda yazılım güncellemeleri inmiyor ya da gelmiyorsa böyle bir durumda ilk olarak wi-fi bağlantısının olduğu bir alana girmeniz gereklidir. Haricinde geri kalan işlem detaylarını da yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz.

Samsung telefonum yazılımı güncellenmiyor

Mobil veri bağlantısında bağlı olarak işlem sağlamanız halinde internet bağlantının yavaşlığından ötürü bu yazılımı indiremeyecektir. Böyle bir durumda yapmanız gereken wi-fi ağına bağlanmak olacaktır. Eğer wi-fiye bağlı bir şekilde yazılım güncellemesi otomatik olarak uyarı şeklinde ekrana gelmiyorsa bu durumda sizin işlem sağlamanız gereklidir. Lakin yeni sürümler gelmemişse zaten hangi işlemi sağlarsanız sağlayın olmayacaktır. Güncellemenin ilk olarak telefonunuza gelmesi gereklidir.

  • Güncelleme telefona geldikten sonra telefonun ”Menü” ekranından ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Bu işlem sonrasında gelen seçenekler içerisinde ”Hakkında” kısmına giriş işlemi sağlayalım.
  • Bu işlemi de sağladıktan sonra ”Yazılım güncelleştirme” seçeneği gelecektir.
  • Gelen seçenekler içerisinde zaten burada bir güncelleme var ise onu size gösterecektir. Böylelikle yapılan işlem ayarları sonrasında yazılım güncellemenizi sağlamış olacaksınız.

Samsung yazılımı güncellemesi yapamıyorum sorunu için yaşanan aksaklıkları konu almış bulunuyoruz. Eğer bu işlem sonucunda aklınıza takılan soru var ise bunu yorum alanında bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Samsung yazılımı güncellemesi yapamıyorum, yazılım güncellemesi yapamıyorum, samsung yazılım güncellemesi, samsung yazılımı güncellenmiyor, samsung yazılımı güncellemesi olmuyor, samsung yazılım güncellenmesi yapılmıyor

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz