instagramda yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor ya da çıkmıyor veya da çalışmıyor ise sorunun temelinde yatan nedenleri sizlere sunacağız.

Yenilik denince ilk aklan gelen uygulamalardan biri olan instagram hesaplarında kullanıcıların bazılarına anında yenilik gelmemektedir. İlk olarak IGTV sonrasında Görüntülü arama beraberinde BANA SORU SOR yenilikleri ard arda gelmiş durumdadır. Bunun haricinde Anket, Konum ve GİF özelliklerini de hikaye alanına getiren instagram’da her geçen gün farklı yenilikler gelmeye devam etmektedir. Gelen yenilikleri ilk olarak takip ettiği kişilerde gören kullanıcılar kendi telefonlarında bu özelliği nasıl kullanacağını merak eder hale gelmektedir. Yeni bir özelliğin uygulamaya gelişi sonrasında yapmanız gereken ilk işlem o özelliğin nerede olduğunu bilmektir. İnstagram’a her gelen yenilik sonrasında anında makalesini hazırlayıp sizlere sunduğumuz için sitemizin ara kısmından özelliği arayabilirsiniz. Hangi özelliğin nerede olduğunu böylelikle bulabilir ona göre yol izleyebilirsiniz. Fakat özelliklerin sizlerin telefonunda gözükmemesi ya da hiç gelmemesiyle alakalı araştırmalarımızı sağlamış bulunuyoruz. Hangi nedenlerden ötürü yeniliklerin cihaza gelmediğini ise tek tek ele alacağız.

instagramda yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor

instagram yeni gelen bir özellik telefonumda bulunmuyor, instagram yenilikleri bende gözükmüyor, instagram yeni özelliği benim telefonumda neden yok, instagram yeni bir güncellemesi bana gelmiyor gibi yaşanan sıkıntılar sonucunda kullanıcılar kendi hesaplarını silmek durumunda kalabilmektedir. İşte biz istiyoruz ki bu tarz durumlarla artık karşı karşıya kalınmasın herkes istediği yeniliği anında kullanabilsin. Biri kullanırken diğerinin kullanmaması olmasın diye incelemelerin neticesi aşağıda sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram yenilik gelmiyor

Belirttiğimiz şekilde yenilik geldikten sonra zaten instagram bunu ”YENİ” olarak sizlere sunuyor. Fakat bu olmadan arkadaşlarınızın bir özelliği kullandığını fark edince özelliği nasıl kullanacağınızı merak ediyorsunuzdur. Haliyle bu özelliğin nerede olduğuna ilişkin bilgilendirmeleri araştırmak için sitemizin arama alanında bulabilmeniz mümkündür. Nerede olduğuna baktığınız da özelliğin telefonunuza gelmediğini gördüğünüz andaki üzüntünüzü gördüğümüzden ötürü işlem adımlarını haberimizde detaylandıracağız.

instagramda yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor, instagram yeni özellik gözükmüyor, instagram yenilik gelmiyor, instagram özellik çalışmıyor, instagram özellik telefonumda çıkmıyor, instagram güncelleme olmuyor

  • İlk öncelikle yapmanız gereken işlem instagram’ı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonu kapatıp açalım.
  • Telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra hesaba girmeyi deneyelim.
  • Hesaba giriş sonrasında problem devam ediyorsa,
  • Android telefon kullanıyorsanız ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>İnstagram>Verileri ve ön belleği temizle” diyerek bu şekilde giriş yapalım.
  • Sonuç gelmez ise bir özelliği fazla kullandığınız için instagram kısa süreli size engel vermiş olabilir.
  • Haliyle güncellemenin gelmesini beklerken bu sırada ekran görüntülü şekilde instagram’a sorun bildirisinde bulunabilirsiniz.
  • Bunun haricinde farklı bir hesaptan kendi telefonunuzdan giriş sağlayın eğer ki işlem ve yenilikler geliyorsa bu durumda hesabınızla alakalı sorun var.
  • Sorun bildirisi kesin çözüm olacaktır.

instagramda yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor ile alakalı yapılan parametre ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagramda yeni gelen hiç bir özellik gözükmüyor, instagram yeni özellik gözükmüyor, instagram yenilik gelmiyor, instagram özellik çalışmıyor, instagram özellik telefonumda çıkmıyor, instagram güncelleme olmuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz